Free Wordpress 3.0 Themes - Pamje | Templates | Themes

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Free Wordpress 3.0 Themes

· 5 · 687

Free Wordpress 3.0 Themes

· 5 · 687

 • Postime: 27301
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 05-08-2010, 00:42:05
  Mashable.com ka mbledhur 10 pamje mjat te mira, por mbi te gjitha falas, qe jane bere kohet e fundit vetem per versionin 3.0 te Wordpress.
  Sidomos pamja me emrin "The Morning After" nga WooThemes me pelqeu shume. Pamjet ne fjale mund t'i shihni ketu: http://mashable.com/2010/08/04/wordpress-3-0-themes/  • Postime: 328
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 06-08-2010, 21:37:31
  shum mir se edhe po kerkoja themes per wordpress :D max poqese je online me shkruaj pm dua te te pyes diqka :D

  • Postime: 27301
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #2 ne: 06-08-2010, 23:49:32

  • Postime: 376
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3 ne: 07-08-2010, 13:39:51
  Me nje fjale wordpress 3.0 ka ndonje strukture me ndryshe se versionet e vjetra apo jo?
  deri sa quhen wordpress themes per versionin 3 . Po pyes sepse kam qene duke u mar me disa gjera tjera dhe akoma nuk e kam testuar versionin 3

  • Postime: 27301
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #4 ne: 07-08-2010, 16:12:36
  WP 3.0 ka nje pamje default te re, e cila vjen me plot ndryshime nga ajo e vjetra qe ekzistonte qe prej krijimit te WP. Sic duket duke u bazuar ne risite qe sjell pamja e re default jane krijuar dhe keto pamje qe thuhet se jane vetem per WP 3.0
  Sidoqofte une pamje para versionit 3.0 perdor dhe funksionojne perfekt.
  Te rejat nga WP 3.0 http://codex.wordpress.org/Version_3.0

  Temat e fundit