Icetheme.com - Pamje per Joomla te ofruara nga nje shqiptar - Pamje | Templates | Themes

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Icetheme.com - Pamje per Joomla te ofruara nga nje shqiptar

· 11 · 12785

Icetheme.com - Pamje per Joomla te ofruara nga nje shqiptar

· 11 · 12785

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 17-06-2010, 01:38:23  http://icetheme.com/
  ofron pamje per Joomla me goxha kualitet. E vecanta e Icetheme eshte se zoterohet nga nje djale nga Tirana. Faqja duket goxha e suksesshme duke pare rankun qe ka ne Alexa dhe numrin e madh te vizitoreve online.

  « Editimi i fundit: 26-06-2011, 18:40:28 nga M A X »

  • Postime: 171
  • Karma: +0/-1
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 17-06-2010, 10:12:33
  Me te vertete paska tempelate te bukura por nuk qenka shume se.

  • Postime: 455
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #2 ne: 20-06-2010, 17:33:48
  Pune te shkylqyera veret

  • Postime: 293
  • Karma: +4/-3
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3 ne: 21-06-2010, 02:40:43
  Kete faqe e kam pare edhe here tjera por se ishte e nje shqiptari nuk e dija dhe nuk ma ka marr mendja duke pare se ne shqip nuk ka diçka serioze te punuar per joomla. Fantastike.

  • Postime: 27311
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #4 ne: 22-06-2010, 20:39:45
  Ky djali qe ka kete faqen  perpara merrej me pamje per phpIzabi www.phpizabi.net, nje skript per rrjete sociale ky. Sidoqofte duket se ka talent.

  • Postime: 3787
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #5 ne: 22-06-2010, 21:20:11
  Po t'i kete punuar vertet vete, i lumte! IT Union ne vecanti me pelqeu goxha.

  • Postime: 171
  • Karma: +0/-1
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #6 ne: 22-06-2010, 22:07:05
  Po t'i kete punuar vertet vete, i lumte! IT Union ne vecanti me pelqeu goxha.

  Me siguri i ka punuar vet se nga kerkova per keto tempelate pak ne Google dhe vetem ne kete faqe i gjeje dhe vertete jane tejet te bukura por kane nje qmim kogja te shtrejte.

  • Postime: 982
  • Karma: +3/-3
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #7 ne: 23-06-2010, 09:22:38
  Shume pune te bukura, vertet profesionale.

  • Postime: 376
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #8 ne: 29-06-2010, 22:37:04
  ka lezet i uroj suksese Tiransit.

  • Postime: 231
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #9 ne: 02-07-2010, 01:20:10
  Urime urime......

  • Postime: 27311
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #10 ne: 23-06-2011, 15:12:17
  Po i hidhja nje sy pamjeve aktuale dhe me duhet te them se puna cilesore te Icetheme vazhdon
  http://demo.icetheme.com/

  Temat e fundit