Pligg Templates - Pamje | Templates | Themes

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pligg Templates

· 1 · 767

Pligg Templates

· 1 · 767

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 23-11-2009, 16:08:49
  Pligg po behet nje CMS teper interesant qe kohet e fundit po zhvillohet shume.
  Ka dhe pamje teper te lezetshme per te qe e bejne akoma me terhqes per ta perdorur ne projekte te ndryshme.
  Po jap ketu disa nga ato qe per mua ia vlen t'i perdoresh.

  Mystique/digitalnature

  Shkarkoje: http://forums.pligg.com/attachments/free-templates/2350d1257071782-mystique-digitalnature-free-template-mystique-1.3_pligg-1.01.zip  Arthemia Free Pligg Template
  Shkarkoje: http://forums.pligg.com/attachments/free-templates/2369d1257819017-arthemia-free-pligg-template-arthemia-1.0.1.zip  Season template
  Shkarkoje: http://forums.pligg.com/attachments/free-templates/2324d1256069750-season-template-pligg-latest-version-seasontemplate-update.zip  Disa pamje te tjera:

  YooSubmit


  OneRoom Free Pligg Template  Pliggmeme

  Temat e fundit