WordTube dhe MeTube - Pamje ideale per videoportale - Pamje | Templates | Themes

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

WordTube dhe MeTube - Pamje ideale per videoportale

· 7 · 1014

WordTube dhe MeTube - Pamje ideale per videoportale

· 7 · 1014

 • Postime: 27290
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 13-05-2010, 18:36:04

  • Postime: 171
  • Karma: +0/-1
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 13-05-2010, 19:10:06
  Kete te paren e kam pare edhe me pare por sme ka pelqye do ta provoj kete te dyten veq ne qofte se gjej ndonje vend per te futur kategorite.

  Flm Max

  • Postime: 1159
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #2 ne: 25-10-2010, 17:47:58
  asnjera nuk me pelqen:S

  • Postime: 27290
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3 ne: 05-11-2010, 01:45:15
  Pamja me re nga Templatic qe eshte bere vetem per faqe per video, duket shume e mire.
  http://templatic.com/demos/?theme=video

  • Postime: 1159
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #4 ne: 05-11-2010, 08:49:28
  Pamja me re nga Templatic qe eshte bere vetem per faqe per video, duket shume e mire.
  http://templatic.com/demos/?theme=video
  kjo qenka me e bukur se ato tjerat

  • Postime: 57
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #5 ne: 05-11-2010, 14:59:29
  http://jrwebstudio.com/wp-tube-platinum/ , kete e ka bere nje Shqiptar nga Prishtina... e kam perdor nje version tjeter ne nje faqe timen para ca kohesh

  e Bukur eshte..

  • Postime: 27290
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #6 ne: 05-11-2010, 15:12:16
  http://jrwebstudio.com/wp-tube-platinum/ , kete e ka bere nje Shqiptare nga Prishtina... e kam perdor nje version tjeter ne nje faqe timen para 1 vjetë

  e Bukur eshte..

  Jeton Ramadani qenka vertete i talentuar.

  Temat e fundit