Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema dhe galeri me fotografi, videoklipe dhe imazhe te ndryshme

Pergjigje nga: Stellina

Arti ne Foto Bardhe e Zi!

stellina
08-03-2021, 13:55:07
 
denise.aktfotografie_20210308_110349_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Lajmet

Dimri ne Foto - Imazhe dimerore❄️🌨️🏔️

stellina
08-03-2021, 13:35:18
 
20210124_175134.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, erlehta

Lule Lule

stellina
08-03-2021, 13:27:12
 
revistawho_20201002_171504_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, shejtania

Shtete dhe qytete!

stellina
08-03-2021, 13:12:06
Samos, Greqi 
bestcitiesofeurope_20210308_131147_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, flutur

Foto gothic!

stellina
08-03-2021, 13:10:10
 
best_goth_girls_20210308_131000_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Mishel Forever, elton.asllani

Foto ''Tatuazhe'' koleksion ........

stellina
08-03-2021, 13:09:16
 
tattooinkspiration_20210308_130902_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Kontinenti, shejtania

Fotografi nga shtete te ndryshme

stellina
08-03-2021, 13:05:21
Kiruna, Suedi 
bestcitiesofeurope_20210308_130509_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Mishel Forever, shejtania

Foto / Veshje me te bukura

stellina
08-03-2021, 12:59:27
Veshje te brendshme
16c19df__01.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Gerti1

Art/foto nudo!

stellina
08-03-2021, 12:58:50
....
84216fd.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Zeri i romances!

stellina
08-03-2021, 12:56:38
 
kronehit_20201222_190926_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Portreti i femres

stellina
08-03-2021, 11:14:38
....
5062de6__01.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Bytha 🍑 Prapanica

stellina
08-03-2021, 11:11:58
 
4abc749__01.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, omega, olti

Fotot qe ju kane lene mbresa me shume - foto/art

stellina
08-03-2021, 11:01:11
...
toplessandcareless_20210305_072240_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Pasion, Mishel Forever

Ndjenja e momentit me nje foto.

M A X
05-03-2021, 16:44:18
Ktu do doja te isha tani 
64ce15ec7725508e5566bc467078ed71.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, olti

Earthporn - Toka fantastike

12:51
01-03-2021, 00:05:35
 
FB_IMG_1614282047336.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, olti

Mrekullite e Ngjyrave

12:51
20-02-2021, 01:04:30
 
FB_IMG_1609574974441.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FB_IMG_1592037099399.jpg
Pergjigje nga: olti

Svalbard Satellite Station

M A X
18-08-2020, 23:14:20
 
FB_IMG_1594482506024.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Brezare

M A X
18-08-2020, 23:11:50
 
FB_IMG_1593870696607.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Dallge

M A X
18-08-2020, 23:09:18
 
FB_IMG_1593930800540.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Superqytetet e Kines

M A X
18-08-2020, 22:55:16
...
FB_IMG_1596347563083.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Passion

Foto te bera nga forumistet. :)

erlehta
26-07-2020, 19:28:06
 
IMG_20200723_142303.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, olti, The World

Natyra!

erlehta
06-06-2020, 19:30:23
 
IMG_20200606_171815.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

20200522_181632.jpg
M A X
29-05-2020, 15:02:12

Vera ne Foto

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Ngjyra ultraviolet te lulet

M A X
12-05-2020, 12:10:44
...
FB_IMG_1589207627855.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Gjumashi, olti

Foto humor!

Gjumashi
22-03-2020, 19:18:41
 
FB_IMG_15849008994588072.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega, titi labi

Foto Makinash :)

Ωμέγα
10-02-2020, 01:13:09
 
Screenshot_20200206-200823.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega, laurak, dreamm

Fjale te urta me foto

Ωμέγα
10-02-2020, 00:55:23
...
Screenshot_20200125-205836.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

giphy.jpg
Pergjigje nga: omega

Instarealiteti dhe Realiteti

Ωμέγα
10-12-2019, 17:28:04
 
insta makeup.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Mishel Forever

Si eshte gjendja juaj e bazuar ne nje foto

M A X
09-12-2019, 11:46:05
...
8e9daacd265ec6f82c49555b10b672d2.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, erlehta

Video me bebushe

M A X
09-12-2019, 00:02:30
8e9daacd265ec6f82c49555b10b672d2.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: olti, omega

YouTube video te rekomanduara 📺

M A X
19-10-2019, 17:50:05
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Passion, Gjumashi, olti

Debat ne nje TV shqiptare

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, olti

Pamje nga Vlora

erlehta
06-05-2019, 15:04:49
Duket si përmbytje 😁
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
25-04-2019, 14:38:06

A total solar eclipse as you've never seen before. 🌓 #EarthFromSpace

facebook.com/19440638720/posts/10156466993828721/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe