"The Moment" - Foto e vitit - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

"The Moment" - Foto e vitit

"The Moment" - Foto e vitit

· 4 · 571

  • Postime: 28588
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 17-10-2019, 17:33:32

 

Yongqing Bao nga Kina ka fituar cmimin e fotos se vitit, ku paraqitet nje dhelper duke sulmuar nje Marmot.

  • Postime: 28588
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 17-10-2019, 17:35:21
Fotografite e tjera te vitit nga jeta e eger ne natyre.

 

 

 

 

 

 

  • Postime: 28588
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 17-10-2019, 17:36:19
 

 

  • Postime: 3237
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 19-10-2019, 18:50:37
Foto te kapura ne momentin e duhur.


 

 

 

Temat e fundit