1-vjeçari përballet me luaneshën - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

1-vjeçari përballet me luaneshën

1-vjeçari përballet me luaneshën

· 2 · 556

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 15-06-2011, 09:08:48
Lioness tries to eat baby at the zoo.

Një fëmijë 1-vjeçar është përballur me një luaneshë në kopshtin zoologjik dhe nuk është trembur aspak në momentin që kafsha ka hapur gojën duke tentuar ta gllabërojë.
Sigurisht që djali i quajtur Trent ishte plotësisht i sigurtë në anën tjetër të xhamit mbrojtës të kopshtit zoologjik ndërkohë që prindërit e tij e kanë regjistruar këtë skenë të mahnitshme.

Fëmija kurioz qëndron ballë për ballë me luaneshën pa pasur aspak frikë dhe nuk pranon të largohet kur prindërit e marrin në krahë. /top channel

  • Postime: 1007
  • Karma: +6/-0
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 15-06-2011, 23:20:21
Hahahahaha duket qe do jete Trim ne te ardhmen  :D

Temat e fundit