Panorama - 3

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema dhe galeri me fotografi, videoklipe dhe imazhe te ndryshme

Berni
18-10-2011, 13:04:31

Kush kendon me bukur Elvana apo ky djali i vogel?

Shikoni sa e lezetshme eshte kjo video dhe sa mire kendon ky kalamani:D Elvana Gjata-Vetes Set by Dj Miri remix
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


VM.
27-09-2011, 23:52:44

Fytyra qesharake ne US Open

Rafael Nadal,Anna Ivanovic,Maria Sharapova dhe tenistët e tjerë në US Open janë shumë të talentuar dhe duken për mrekulli.Por kur janë të fokusuar në loje,duket se humbin kontrollin e shprehjeve te fytyrës.E gjitha cka kemi pergatitur jane 10 foto të fytyrave qesharake gjate US Open .[img width=...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
14-09-2011, 13:04:29

Komentatori i "çmendur" (video)

Një ngjarje e rallë dhe mjaft emocionuese ka ndodhur mbreme, në njërin prej televizioneve italiane. Në fakt protagonistë ishte komentatori i ndeshjes së Ligës së Kampionëve, ndërmjet Barcelonës dhe Milanit. !
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
14-08-2011, 16:18:07

VIDEO: Si u kënaq Eliza Dushku në Korçë

Aktorja hollivudiane ka qene ne e ftuar ne festen e “Birra Korçës”. Për nder të aktores së madhe, kryetari i Bashkisë së Korçës, Niko Peleshi, e ka nderuar atë me titullin “Qytetare Nderi”. AKTORIA DUSHKU NE KORCE Teksa është ngjitur në skenën e kësaj feste, Dushku nuk ka ngurruar të kërcejë vall
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
10-08-2011, 12:38:32

Liqeni i kuq

Temperaturat mjaft të larta që kanë përfshirë Teksasin (SHBA) ka shkaktuar një fenomen shumë të rrallë.Një rezervat peshqish është tharë pothuajse fare duke provokuar jo vetëm ngordhjen e peshqve, por edhe shfaqjen e një bakteri që jeton në ujëra të varfra me oksigjen.Rezultati është që uji ka m...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-07-2011, 11:17:19

Shtëpia e Bardhë ndryshe

Në Shtëpinë e Bardhë jo gjithçka është e lidhur me problemet politike.Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, gjen kohë për të parë finalen e botërorit të femrave për futboll, të presë Dalai Lamën apo të fotografohet me gjigandët e San Franciskos, kampionët e bejzbollit në ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
26-07-2011, 15:27:59

Fëmija 1 vjec ka 34 gishta

   Një fëmijë 1 vjec në Indi ka tridhjetë e katër gishta këmbësh dhe duarsh në ndryshim nga një fëmijë normal që ka njëzet të tillë. Ai ka kaluar rekordin, dhe mban vendin e parë në librin e Ginesit. Akshat Saxena ka nga shtatë gishta në secilën dorë dhe nga dhjetë gishta në secilën këmbë. Ai ka...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: titi labi, erlehta, adushe

Qeni që luan bilardo Video

Nore
24-07-2011, 10:58:50
fenomen fare
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
21-07-2011, 23:15:29

HAMAD - Emri qe lexohet dhe nga hapësira

Iluzonet e madhëstisë arrijnë deri në ekstrem. Sheiku supermiliarder i Emirateve të Bashkuar ka arritur të shkruajë emrin e tij në ishullin Al Futaysi. Hamad është emri i tij dhe madje mund të arrihet të shikohet edhe nga hapësira, dhe kjo nuk është bërë falas, ka kushtuar 22 milonë dollarë. Erm...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
09-07-2011, 10:49:00

Kledi Kadiu & Anbeta Toromani kercejne napolonin live ne "Canale 5"

Kledi Kadiu dhe Anbeta Toromani kanë kërcyer së bashku “Vallen e napolonit” në emisionin e pasdites ''Pomeriggio Cinque''në kanalin italian “Canale 5” që drejtohet nga Barbara D’Urso. Kledi Kadiu & Anbeta Toromani kercejne napolonin ne ''Pomeriggio Cinque''
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
05-07-2011, 12:26:47

Uji i Ftohte Tepelene

UJI I FTOHTE TEPELENE UJI I FTOHTE TEPELENE
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeBerni
05-07-2011, 12:16:10

GRYKA E KELCYRES

Turizëm malor, vende plot histori, të gjitha këto i gjen në një nga zonat më të frekuentuara në periferi të Përmetit. GRYKA E KELCYRES
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Berni
04-07-2011, 19:11:24

Edhe majmunët bëjnë foto

Këto imazhe të habitshme janë fiksuar nga disa majmunë të rrezikshëm në Indonezi. Kafsha kureshtare ka rrëmbyer aparatin fotografik dhe ka shëtitur rreth e qark duke i bërë foto vetes.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
28-06-2011, 15:15:51

Shoqëria e vecantë e një kanadezi me një ari polar

   Shumica e njerëzve zgjedhin një kafshë shtëpiake si mace, qen, breshkë etj, si një shok të tyre që t’i shoqërojë gjatë jetës. Ndërsa Mark Dumas, një burrë nga Kanadaja, ka preferuar një ari polar. Ai e ka marrë kafshën që kur ishte një këlysh i vogël nga një kopësht zoologjik i zonës ku jeton...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
26-06-2011, 00:29:22

Biçikletat publike ne Tiranë

Modeli skandinav i dyrrotakëve pa pagesë në Tiranë Biçikletat publike
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
18-06-2011, 15:56:01

Foto Animacione

Animacione te ndryshme...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Oqeani
23-05-2011, 13:06:44

Talenti i futbollit 9 vjeçar nga Prizreni

Shiqojeni pasardhesin e Messis :)...........Interesimin për talentin shqiptar nga Prizreni e konfirmon trajneri, njëkohësisht edhe menaxheri i Yllit, Sead Gorani. Ekskluzivisht për portalin...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
07-05-2011, 00:46:17

E pabesueshme, toka “zhduket” brenda pak sekondave! (Video)

Pamje të pabesueshme vijnë përmes një video të hedhur në rrjet, që tregon sesi toka përbri një hekurudhe mund të “zhduket” brenda pak sekondave. pabesueshme toka zhduket brenda pak sekondave Shpjegimi i parë që jepet është ai i një erozioni paksa të çuditshëm, megjithatë gjithçka që vërehet në imazhet e mëp
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
05-05-2011, 23:55:08

E vetmja rruge

Me pelqeu si e kane bere kete reklamen. Nuk ke c'i thua, jane gjeniale :d E vetmja rruge, e lene pas dore!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, +ERELA+

Per syte e femrave (beqare vetem) :D

ßåßy ღ
30-04-2011, 23:10:58
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
15-03-2011, 13:27:48

Këshilla për fotografët fillestarë

Dëshironi të futeni në botën e fotografisë, por nuk jeni të sigurt si të filloni? Përmbajuni disa këshillave të thjeshta dhe shpejt do të përparoni.1. Mos i blini menjëherë pajisjet më të shtrenjtaËshtë e mundur që të bëhen edhe fotografitë e mira me pajisje të lira, e derisa e praktikoni do të ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
04-03-2011, 02:08:24

Top modelja Heidi Klum heq mbathjet në publik

Ajo është një nga top- modelet më të mira në botë. Serioze dhe një nënë e mirë. Por kësaj here Heidi Klum i ka befasuar të gjithë. Në mbrëmjen pas ceremonisë së dhënies së çmimeve OSCAR, ajo ka dhuruar mbathjet e saj për prezantuesin e njohur Jay Leno. Ky i fundit mbledh suvenirë nga VIP-at në n...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
www.korcajone.net
23-02-2011, 12:56:20

Fiat 500...Mund te jet makina juaj ne te ardhmen?

C'mendim kini per "Fiat 500"?Sic e dini kjo mini makin ka nje istori shum te gjat dhe eshte mjaft e pelqyr ne gjith boten,sidomos nga shoferet femra.Nuk e di ne Shqiperi a eshte shum e pelqyr por ju thjesht mund te jepni mendimin tuaj. 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
nue
23-02-2011, 11:58:32

DiasporaTV

Bashkatdhetaret qe jetojne ne USA, dhe ne vendet tjera te Europes do te mund ta shikojne programin e TVR-se nepermjet platformes digitale “DiasporaTV”.Si punon platforma DiasporaTV?Nuk ka nevojë për antenë satelitore, as CableTV kompani lokale në vendin ku banoni e as për kompjuter. Ju porositni...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, olti

Greece? Think Again - Albania

ßåßy ღ
19-02-2011, 09:19:39
Nuk shihet gje.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: titi labi

Flutura me e bukur qe keni pare!

Nore
18-02-2011, 20:34:09
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Vende, Qytete, Njerez

M A X
17-02-2011, 15:28:40
Natyre tropikale
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe