Panorama - 4

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema dhe galeri me fotografi, videoklipe dhe imazhe te ndryshme

Pergjigje nga: +ERELA+

Dubai qyteti i fantazise...

+ERELA+
06-01-2011, 09:39:05
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, shejtania, dreamm

Albanian's Got Talent

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
18-12-2010, 14:10:12
Edona Vatoci-Albanian's Got Talent 1/2 Finale(Kenga)
Uaaaaa...... ca kopjimi skandaloz! :O ropkot: Greyson Chance Singing Paparazzi
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, Trendafili i kuq, Oqeani

Votimi është kënaqësi dhe mund të shkaktojë orgazëm... në Spanjë

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
23-11-2010, 12:23:40
Nje rreklame per zgjedhje e bere ne Spanje :D !
Fakti qe ata te tjeret mbeten te habitur, tregon qe goca eshte shume e
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq

Foto iluzione optike!

ßåßy ღ
21-11-2010, 14:28:26
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Oqeani

Njeriu njesh me luanet!

M A X
06-11-2010, 10:23:06
Shume interesante
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
02-11-2010, 10:14:44

Foto nga Shqiperia [Nga Lonely Planet]

Sic mund ta keni lexuar Shqiperia renditet #1 nder 10 destinacionet turistike boterore qe

Pergjigje nga: olti

Shqiperia 1913

M A X
31-10-2010, 02:07:41
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, bleranda.d

Tronditëse, një i ri vetëvaret duke transmetuar live pamjet në internet

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
13-10-2010, 15:30:27
E paskan hequr videon... fatmiresisht!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
06-10-2010, 02:19:44

Zbulohet një UFO, dalin pamjet filmike - VIDEO

Media amerikane po i bën shumë jehojnë disapamjeve filmike që shihni në këtë video dhe që shtojnë dyshimet për praninë enjë objekti fluturues të paidentifikuar (UFO). !
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: bleranda.d, olti

Celulari juaj imazh

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
05-10-2010, 02:15:01

Foto e bere para 100 vjetësh nuk është bërë me fotoshop

Nukështë ndonjë truk, nuk ka asnjë mashtrim në këtë foto që vjen nga shekulli i kaluar. Edhe pse, mund të duket sikur ka kaluar në Photoshop, fotoja vjen nga Rusia dhe ka përdorur vetëm një efekt të njohur. Bëhet fjalë për sistemin Harris Shutter Effect , i cili përfshin një ndriçim dhe mbi të...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡

♫♫♫ Muzike adrenaline ♫♫♫

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, Syrgjyn, Trendafili i kuq

The Friendly Internet

ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
25-09-2010, 15:08:19
This sucks! It's sucky!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq

Carpe diem!

ßåßy ღ
24-09-2010, 12:03:24
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, erlehta, BeRni

Plazhi i Llamanit, foto e ditës në “New York Times”

*
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
01-09-2010, 22:14:03
U shtofshin Llamanet e Llamanistet (apo quhen Llamanare?)...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, Oqeani, Gjumashi

Foto gallate!

ßåßy ღ
18-08-2010, 12:56:27
:
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
16-08-2010, 01:10:46

Udhetim ne Rrugen e Kombit

Rruga Durrës-Kukës-Morinë, e njohur tashmë si Rruga e Kombit, është shndërruar muajt e fundit në një nga arteriet më të dashura dhe më të sigurta për shqiptarët si në Shqipëri edhe në Kosovë. Që nga hapja, më shumë se një vit më parë, mendohet se këtë rrugë e kanë përshkuar rreth 2 milion udhëtarë. [url=http://www.youtube.com/watch?v=2wpFePXzT3w&feature=player_embedde
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Trendafili i kuq, Gjumashi

South Park dhe Facebook

erlehta
06-08-2010, 13:57:32
fix fare 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
04-08-2010, 00:46:01

VIDEOLAJM – Peshkaqeni “pushon” me plazhistët

Në SHBA, më saktësisht në plazhet e Nju Xhersit, një peshkaqen po noton poshtë tyre. Në mesin e pushuesve është përhapur panik dhe frikë, pasi ai ka arritur deri në brigjet e këtij plazhi. Shark swims onto New Jersey beach
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vagabond, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, olti

Ana sexy e kampionatit boteror te futbollit

V@GαβθηD
19-07-2010, 20:59:09
Po Angela Merker?!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: girl89, adushe, BeRni

Dasma Shqiptare...i ka dhe keto

*
Away
08-07-2010, 01:24:33
Nice One!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
03-07-2010, 02:18:52

Dhermi beach

Disa foto te bukura nga Plazhi i Dhermiut.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Kartolina

M A X
26-06-2010, 00:01:23
Per te dashuruarit
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, olti

Homer Simpson VS Cristiano Ronaldo

erlehta
15-06-2010, 21:39:30
E lezetshme 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Oqeani, Enea

Nje dite pune ne parlamentin shqiptar [Video]

erlehta
01-06-2010, 19:33:10
o pikaaaaaa
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ

Video Mesazh!!!!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sandrina, denisaa, fanoli

Foto nga Vlora !

*
sandrina
25-02-2010, 21:07:36
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sandrina

Foto nga Saranda !

*
sandrina
25-02-2010, 20:41:28
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq

Vankuver 2010 foto!

ßåßy ღ
24-02-2010, 21:28:03
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: vullkani, webmasterspeak

Duhet patjeter ta shikoni

vullkani
17-01-2010, 15:51:02
e bukur fare kjo
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe