Panorama - 5

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema dhe galeri me fotografi, videoklipe dhe imazhe te ndryshme


*
webmasterspeak
10-01-2010, 11:46:03

Qesh pa fund shqipetare

-spam- Shenim nga MAX: Beni kujdes me kete anetar sepse vendos reklama kudo. Stafi eshte i lutur t'i fshije cdo postim qe nuk i perputhet teme, apo kur shihet se ky shkruan vetem per reklame.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dude, shejtania, ramaik

Fotografi te vjetra

dude
02-01-2010, 05:03:40
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ramaik, Gjumashi, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ

Sex Dhe Peme

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Shej
10-12-2009, 14:05:58

Nje kenge per ...

.... Per te gjithe forumistat e pa censures :D Diana Krall, Elvis Costello & Willie Nelson - Crazy (Live)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
28-06-2008, 16:44:46

Dokumentar - Fieri

Dokumentar per Fierin- pjesa 1 Dokumentar per Fierin- pjesa 2 Dokumentar per Fierin- pjesa 3
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

eurogina
30-03-2008, 04:11:45

Kucova

ja dhe qyteti i burrit tim KUCOVA kam qen këtu dhe esht bukur mka pëlqyer vend i vogël dhe nice'
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: The World, dreamm, merdisi

Foto nga Tropoja

Kisss
18-11-2007, 08:59:26
Tropoje, Albania
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Belinaa, Xha Milo, lora

~ Bukuroshet qe ju pëlqejnë me shumë ~

Belinaa
17-10-2007, 22:56:17
Himmm
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: anonimus

Kosova

anonimus
25-07-2007, 19:40:53
ks
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Capkenja

Tirana ime

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: BeRni, Capkenja

Foto nga Elbasani.

Berni
22-05-2007, 08:42:30
Shikoni disa te tjera
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Kisss
10-04-2007, 15:24:26

Potpuri 2004. L & I Company. Kendon (Ilirida dhe Dardania)

Gezuar vitin e ri 2004. L & I Company. Prishtinë. http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=2021458336 Mahmut Ferati. A ka kush qe na bien n'fije ? http://www.youtub
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Kisss
16-03-2007, 20:22:08

Shkupi këndon për ju. Gezuar vitin e ri 2000. Albanota.

Perkushtuar produksionit audio dhe video muzikor Albanotes e themeluar ne Kumanovë, me seli ne Zvicer.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: MiStRecE_BeRaTSe, I Pakapshem, GREATBOY

Top 10 Of Foto Personale

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Prishtinasja

PANORAMA

*
Prishtinasja
22-12-2006, 00:25:11
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
03-10-2006, 13:28:10

Ekspozita fotografike e Alket Islamit!

Një aktivitet i rëndësishëm në këtë kuadër ishte dhe ekspozita fotografike e fotografit Alket Islami. Pamjet e peizazhit shqiptar të fotografuara nga lart, kryesisht ato të bregdetit shqiptar, me ujërat e kthjellëta të Adriatikut dhe Jonit, zgjojnë një interes të posaçëm për vizitorët. Ekspozita...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: luka5, diikush, EMIiR

Shqiponja e Pergjakur

*
luka5
09-06-2006, 11:54:23
punim shum i mir
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shorty, ^AngeL^, Kreksi

Avataret e mi

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: BeRni, Grykohor, Ena

Kartolina Virtuale Shqiptare!

Berni
04-01-2006, 09:10:57
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe