5 plazhet më të bukura ne Shqiperi (Video) - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

5 plazhet më të bukura ne Shqiperi (Video)

5 plazhet më të bukura ne Shqiperi (Video)

· 5 · 1333

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 25-08-2011, 08:49:58
Bregdeti shqiptar është njëri prej aseteve më të rëndësishëm për zhvillimin e industrisë së turizmit. Ai ka një shtrirje të konsiderueshme me një gjatësi prej 450 km, duke përfshirë edhe lagunat.

!

Bregdeti ka një karakter të ndryshëm dhe është i pasur në forma të shumëllojshme që nga plazhet ranore, kepat, gjiret e mbrojtura, lagunat, plazhet e vegjël zallorë, shpellat detare etj.

5 plazhet më të bukura të bregdetit shqiptarë të xhiruara nga Fatmir Mehmeti.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1 ne: 25-08-2011, 12:48:13
Vertet jane nje perle....sa keq qe asnje investim ne to nuk ka  :S

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 25-08-2011, 13:11:31
fajin e ka saliu :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3 ne: 25-08-2011, 13:12:52
fajin e kane shume ...por kryesoren e kemi ne Populli....qe nuk ditem te ruanim keto resorse dhe ti shenderronim ne ato qe i kane hije...pa ato qioskat dhe pislleqet rreth e perqark...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 18-05-2012, 21:25:20
Video nuk punoka. :)

Temat e fundit