Panorama - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema dhe galeri me fotografi, videoklipe dhe imazhe te ndryshme

Pergjigje nga: erlehta, olti

Pamje nga Vlora

erlehta
06-05-2019, 15:04:49
Duket si përmbytje 😁
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
25-04-2019, 14:38:06

A total solar eclipse as you've never seen before. 🌓 #EarthFromSpace

facebook.com/19440638720/posts/10156466993828721/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Monique, olti

Karate level 100

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, Mishel Forever, dreamm

Have you seen the rain?...

ßåßy ღ
25-01-2014, 20:59:17
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Lisa, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ

He, keni mall apo nuk e njihni

Mishel...............
14-11-2013, 23:37:56
.....epike
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, dreamm

Video e Dites

Shej
04-11-2013, 09:44:42
sexy argentina dance
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: the king, Mishel Forever

Albania Video Foto HD Shqiperia e Papare Ndonjehere!

the king
16-09-2013, 18:40:57
Polici Na ka Marr Malli Per mu je bllokmene :D
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: flutur, Mishel Forever, Pasion

Diçka e veçantë

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, Pasion, Mishel Forever

Foto Bebash, la la la... (^__*)

ßåßy ღ
08-05-2013, 23:08:00
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, dreamm

Tropoja

ßåßy ღ
04-01-2013, 22:29:02
....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Kontinenti

Perpunime fotosh te anetareve.

Kontinenti
01-12-2012, 23:38:35
Gjinkalla 2x
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, Gerti1, shejtania

Ndjenja e momentit me nji video

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Oqeani, shejtania

Video gallate !!!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
20-06-2012, 20:57:15

Macja që lan enët (Video)

Maceve dhe qenve zakonisht nuk u pëlqen që të lagen me ujë, megjithatë ka kafshë të përkëdhelura që kënaqen me ujin. Madje një mace e tillë, jo vetëm që e pëlqen ujin, por di ta shfrytëzojë atë në mënyrë të dobishme. Dishwasher cat Në një xhirim të lansuar në internet, macja kryen punën e pronare
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Gjumashi
27-05-2012, 01:42:41

Shqiperia ne vitin 1997.

Nje Dokumentare i plot, ne lidhje per ngjarjet e vitit 1997 ne Shqiperi. I realizuar nga Top Channel. Viti i realizimit. 2006. Shqiperia ne vitin 1997
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Oqeani
23-05-2012, 22:29:41

Fëmija shpjegon problemet bankare

Kur 12 vjeçarja kanadeze qëndroi para më shumë se 600 bankarë, shumica e të grumbulluarve kanë qeshur, por kanë ndaluar kur ajo ua shpjegon të vërtetën për sistemin bankar.Victoria Grant i ka 12 vjet. Është nga Kanada, ndërsa ka mbajtur një fjalim të paharrueshëm para rreth 600 vetëve, gjatë Kon...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dreamm, Mishel Forever, titi labi

5 plazhet më të bukura ne Shqiperi (Video)

dreamm
18-05-2012, 21:25:20
Video nuk punoka.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dreamm, olti

Foto të çuditshme shtatzanie

dreamm
18-05-2012, 21:24:24
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Parloté, erionmuca, Mishel Forever

Pas shiut!!!

Parloté
04-05-2012, 20:55:44
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
13-03-2012, 19:30:35

Burrel DIGJET FLAMURI MAQEDONAS

Sot me 13 Mars ne qytetin e Burrelit eshte djegur flamuri i shtetit Maqedonas. Gjate nje marshimi proteste ne qender te qytetit Burrel qindra te rinj kane hedhur parulla kunder racizmit Maqedonas ndaj popullsise Shqiptare dhe me pas kane djegur flamurin Maqedonas. Burrel DIGJET FLAMURI MAQEDONAS ekskluzive MAT TELEVIZION,
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, olti, kengaime

Video Muzikore

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: whitesnake, olti

Reklama te lezetshme

whitesnake
04-03-2012, 17:52:19
Hilarious Commerial!!
 LOL  LOL  LOL  LOL  LOL me dhiu fare kjo hjahahah ku na e ke gjet kte video o MAX
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dreamm, olti

Gruaja më e madhe në botë

dreamm
01-03-2012, 21:31:33
Ohh God su shifka me sy.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: honest

Fotot që duken si piktura

*
TATU
07-01-2012, 10:07:10
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
01-01-2012, 09:50:33

Fotografia shqiptare në Paris

Është nostalgjia e një Shqipërie, pasqyrimin e së cilës rrekemi ta gjejmë në sytë e disa njerëzve që na shohin me ngulmim. Dëshmi e prekshme, objekt etnografik, vepër artistësh vështrim i një shoqërie mbi vetëveten. Prej dy muajsh Shtëpia Europiane e Fotografisë në Paris ka hapur këtë ekspozitë,...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

VM.
20-11-2011, 11:38:40

Performancë madhështore e Warriors of Goja në India Talent Show

Nuk e di nëse mund ta quaj qmenduri këtë performancë të disaIndianeve.Super njerëz,mund te hanë xhama,mund ti thyejn tulla me kokë,mund të tërheqin një makinë me gojë,godasin njëri tjetrin me çekic e shumë e shumë çmendurira që mund ti shihni në videon e meposhtme.Vërtetë të lënë pa fjalë! India Talent Show - Warriors of G
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
25-10-2011, 00:14:51

KUQ E ZI

Resha Arbana, Gjergji Jorgaqi, Genta Ismajli, Erion Korini, Tuna, Xhejsi Jorgaqi, Lorik Cana. KUQ E ZI
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe