Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema dhe galeri me fotografi, videoklipe dhe imazhe te ndryshme

Pergjigje nga: omega, Stellina

Portreti i femres

Ωμέγα
31-07-2022, 20:31:55
 7c2ea7e015c228871b9506c553922ace.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FB_IMG_1593870696607.jpg
Pergjigje nga: Stellina, olti

Brezare

stellina
31-07-2022, 12:50:07
😲😳
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FB_IMG_1593930800540.jpg
Pergjigje nga: Stellina, olti

Dallge

stellina
31-07-2022, 12:49:51
Wow 😳
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, erlehta, Passion

Pranvera ne foto

stellina
31-07-2022, 12:49:27
...FB_IMG_1656572324366.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FB_IMG_1596347563083.jpg
Pergjigje nga: Stellina, olti

Superqytetet e Kines

stellina
31-07-2022, 12:48:47
👀
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FB_IMG_1589207627855.jpg
Pergjigje nga: Stellina, olti

Ngjyra ultraviolet te lulet

stellina
31-07-2022, 12:48:24
Mrekulli
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, omega, titi labi

Foto Makinash :)

stellina
31-07-2022, 12:48:04
Tesla model x tesla-model-x_100777013_l.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Screenshot_20200125-205836.jpg
Pergjigje nga: Stellina, omega, laurak

Fjale te urta me foto

stellina
31-07-2022, 12:46:47
Me shumë nga keto
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, BeRni

Dhermi beach

stellina
31-07-2022, 12:45:06
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, BeRni

Zbulohet një UFO, dalin pamjet filmike - VIDEO

stellina
31-07-2022, 12:43:15
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Syrgjyn, dreamm

Cila eshte sozia juaj VIP?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡

Foto iluzione optike!

stellina
31-07-2022, 12:40:52
👀👁️
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, +ERELA+

Dubai qyteti i fantazise...

stellina
31-07-2022, 12:33:25
....FB_IMG_1644395926647.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, +ERELA+, BeRni

Foto Qesharake

stellina
31-07-2022, 12:31:56
...FB_IMG_1659130867776.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Lajmet

Imazhe nga bota sci-fi (fantastiko-shkencore)

stellina
31-07-2022, 12:11:01
 FB_IMG_1643786857014__01.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, olti

Vera ne Foto

stellina
31-07-2022, 12:10:06
....FB_IMG_1643024073008.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, erlehta, olti

Natyra!

stellina
31-07-2022, 12:09:01
...FB_IMG_1656414460193.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Lajmet

Lule Lule

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Lajmet

Mrekullite e Ngjyrave

stellina
31-07-2022, 12:06:26
 FB_IMG_1650545582339.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, olti, Lajmet

Kafshe qe te rregullojne diten...🐾🧸🐈

stellina
31-07-2022, 12:05:20
 FB_IMG_1654450787861.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, olti

Nje fotografi

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, erlehta, olti

Xixellonja

stellina
31-07-2022, 11:59:35
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Lajmet

Fotografi nga shtete te ndryshme

stellina
31-07-2022, 11:57:21
Dubai FB_IMG_1655035495908.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Lajmet, olti

Ndjenja e momentit me nje foto.

stellina
31-07-2022, 11:56:33
....FB_IMG_1656364670384.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Lajmet

Foto fenomenale te bera me dron

stellina
31-07-2022, 11:52:41
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Lajmet

Earthporn - Toka fantastike

M A X
24-07-2022, 21:01:51
 Screenshot_20220724-205922.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, olti

Fotografi Gif

12:51
23-03-2021, 20:59:33
.....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Gjumashi

Foto humor!

12:51
23-03-2021, 20:58:17
 FB_IMG_1616086276079.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, erlehta

Foto te bera nga forumistet. :)

12:51
23-03-2021, 20:23:21
 IMG-20201112-WA0000.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, steriotipi B, olti

Central Park ne NYC me pamje magjike

12:51
23-03-2021, 20:04:02
 new-york-city-central.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Stellina

Dimri ne Foto - Imazhe dimerore❄️🌨️🏔️

12:51
23-03-2021, 20:00:28
 download.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega

Imazhe kombëtare shqiptare

Ωμέγα
23-03-2021, 09:40:45
 gjurme_shqiptare_20210320_214351_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega, Stellina

Shtete dhe qytete!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Ωμέγα
23-03-2021, 08:56:07

Shqiperia magjepsëse

Video fantastike të bëra me dron neper Shqipëri ngaErald Halili. Me kete video Eraldi ka marre shume vleresime, madje edhe CEO i Facebook Mark Zuckerberg e ka lavdëruar personalisht.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega

Prishtina pranvere 2021

Ωμέγα
23-03-2021, 08:50:14
...75b3b39.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega, Stellina

Bytha 🍑 Prapanica

Ωμέγα
23-03-2021, 08:45:59
 a022784__01.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Arti ne Foto Bardhe e Zi!

stellina
08-03-2021, 13:55:07
...denise.aktfotografie_20210308_110349_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, flutur

Foto gothic!

stellina
08-03-2021, 13:10:10
 best_goth_girls_20210308_131000_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Mishel Forever, elton.asllani

Foto ''Tatuazhe'' koleksion ........

stellina
08-03-2021, 13:09:16
 tattooinkspiration_20210308_130902_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Mishel Forever, Dora

Foto / Veshje me te bukura

stellina
08-03-2021, 12:59:27
Veshje te brendshme16c19df__01.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Gerti1

Art/foto nudo!

stellina
08-03-2021, 12:58:50
 84216fd.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Zeri i romances!

stellina
08-03-2021, 12:56:38
 kronehit_20201222_190926_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, omega, olti

Fotot qe ju kane lene mbresa me shume - foto/art

stellina
08-03-2021, 11:01:11
 toplessandcareless_20210305_072240_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Svalbard Satellite Station

M A X
18-08-2020, 23:14:20
 FB_IMG_1594482506024.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega

Instarealiteti dhe Realiteti

Ωμέγα
10-12-2019, 17:28:04
 insta makeup.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Mishel Forever

Si eshte gjendja juaj e bazuar ne nje foto

M A X
09-12-2019, 11:46:05
 8e9daacd265ec6f82c49555b10b672d2.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, erlehta

Video me bebushe

M A X
09-12-2019, 00:02:30
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe