Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema dhe galeri me fotografi, videoklipe dhe imazhe te ndryshme

Pergjigje nga: Lajmet, olti

Fotografi Gif

12:51
23-03-2021, 20:59:33
.....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Gjumashi

Foto humor!

12:51
23-03-2021, 20:58:17
 
FB_IMG_1616086276079.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, erlehta

Foto te bera nga forumistet. :)

12:51
23-03-2021, 20:23:21
 
IMG-20201112-WA0000.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, olti, Pasion

Ndjenja e momentit me nje foto.

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, steriotipi B, olti

Central Park ne NYC me pamje magjike

12:51
23-03-2021, 20:04:02
 
new-york-city-central.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Stellina, Kontinenti

Fotografi nga shtete te ndryshme

12:51
23-03-2021, 20:02:57
Shanghai
unnamed (1).jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Stellina, erlehta

Lule Lule

12:51
23-03-2021, 20:01:43
 
close-up-of-tulips-blooming-in-field-royalty-free-image-1584131616.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, Stellina

Dimri ne Foto - Imazhe dimerore❄️🌨️🏔️

12:51
23-03-2021, 20:00:28
 
download.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, olti

Kafshe qe te rregullojne diten...🐾🧸🐈

12:51
23-03-2021, 19:58:23
...
zoutkgiesp1626120130805.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega

Imazhe kombëtare shqiptare

Ωμέγα
23-03-2021, 09:40:45
 
gjurme_shqiptare_20210320_214351_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega, Stellina

Shtete dhe qytete!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Ωμέγα
23-03-2021, 08:56:07

Shqiperia magjepsëse

Video fantastike të bëra me dron neper Shqipëri ngaErald Halili. Me kete video Eraldi ka marre shume vleresime, madje edhe CEO i Facebook Mark Zuckerberg e ka lavdëruar personalisht.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega

Prishtina pranvere 2021

Ωμέγα
23-03-2021, 08:50:14
 
75b3b39.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega, Stellina

Bytha 🍑 Prapanica

Ωμέγα
23-03-2021, 08:45:59
 
a022784__01.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Arti ne Foto Bardhe e Zi!

stellina
08-03-2021, 13:55:07
 
denise.aktfotografie_20210308_110349_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, flutur

Foto gothic!

stellina
08-03-2021, 13:10:10
 
best_goth_girls_20210308_131000_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Mishel Forever, elton.asllani

Foto ''Tatuazhe'' koleksion ........

stellina
08-03-2021, 13:09:16
 
tattooinkspiration_20210308_130902_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Mishel Forever, shejtania

Foto / Veshje me te bukura

stellina
08-03-2021, 12:59:27
Veshje te brendshme
16c19df__01.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Gerti1

Art/foto nudo!

stellina
08-03-2021, 12:58:50
 
84216fd.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Zeri i romances!

stellina
08-03-2021, 12:56:38
 
kronehit_20201222_190926_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina

Portreti i femres

stellina
08-03-2021, 11:14:38
 
5062de6__01.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, omega, olti

Fotot qe ju kane lene mbresa me shume - foto/art

stellina
08-03-2021, 11:01:11
 
toplessandcareless_20210305_072240_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FB_IMG_1592037099399.jpg
Pergjigje nga: olti

Svalbard Satellite Station

M A X
18-08-2020, 23:14:20
 
FB_IMG_1594482506024.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Brezare

M A X
18-08-2020, 23:11:50
 
FB_IMG_1593870696607.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Dallge

M A X
18-08-2020, 23:09:18
 
FB_IMG_1593930800540.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Superqytetet e Kines

M A X
18-08-2020, 22:55:16
 
FB_IMG_1596347563083.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, olti, The World

Natyra!

erlehta
06-06-2020, 19:30:23
...
IMG_20200606_171815.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

20200522_181632.jpg
M A X
29-05-2020, 15:02:12

Vera ne Foto

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Ngjyra ultraviolet te lulet

M A X
12-05-2020, 12:10:44
 
FB_IMG_1589207627855.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega, titi labi

Foto Makinash :)

Ωμέγα
10-02-2020, 01:13:09
 
Screenshot_20200206-200823.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega, laurak, dreamm

Fjale te urta me foto

Ωμέγα
10-02-2020, 00:55:23
 
Screenshot_20200125-205836.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega

Instarealiteti dhe Realiteti

Ωμέγα
10-12-2019, 17:28:04
 
insta makeup.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Mishel Forever

Si eshte gjendja juaj e bazuar ne nje foto

M A X
09-12-2019, 11:46:05
 
8e9daacd265ec6f82c49555b10b672d2.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, erlehta

Video me bebushe

M A X
09-12-2019, 00:02:30
8e9daacd265ec6f82c49555b10b672d2.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: olti, omega

YouTube video te rekomanduara 📺

M A X
19-10-2019, 17:50:05
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Passion, Gjumashi, olti

Debat ne nje TV shqiptare

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe