Ana sexy e kampionatit boteror te futbollit - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ana sexy e kampionatit boteror te futbollit

Ana sexy e kampionatit boteror te futbollit

· 8 · 1639

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 08-07-2010, 15:52:15
Disa nga femrat me seksi qe jane fotografuar neper stadiumet e Afrikes Jugore gjate kampionatit boteror.

Eshte pranuar gjeresisht ne media se femra me seksi ka qene modelja paraguaiane Larissa Riquelme

Dorismar, modelja argjentinase qe terhoqi shume vemendje gjate kohes qe bente tifo per skuadren e zemres, Argjentinen.


Hot Argentina fan World Cup 2010


Ne kete foto Dorismar krahasohet me nje fanse anonime gjermane.Ja dhe nje fanse seksi, sic duket nga ngjyrat tifoze e Afrikes Jugore, qe eshte duke i rene Vuvuzeles, sporti me popullor ne Afrike, ndryshe nga futbolli qe s'duket te jete aq i suksesshem, duke pare rezultatet....

« Editimi i fundit: 17-07-2010, 16:13:05 nga M A X »

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 08-07-2010, 16:08:43
Dorismar perseriFanse amerikaneAfrikaneHollandezet e famshme qe u nxorren jashte stadiumit per "reklame pa leje".Tifoze gjermane

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 13-07-2010, 12:45:46
Dhe mua me pelqeu....
Sara nuk e priste puthjen

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 17-07-2010, 16:14:11
Ajo video eshte disi prekese :)

#6 ne: 17-07-2010, 17:00:44

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 19-07-2010, 20:59:09
Po Angela Merker?!

Temat e fundit