Art/foto nudo! - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Art/foto nudo!

Art/foto nudo!

· 86 · 12057

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

ne: 06-07-2010, 14:30:21
 
« Editimi i fundit: 14-03-2021, 10:15:00 nga M A X »

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 08-07-2010, 17:18:02

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 08-07-2010, 17:18:40

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 08-07-2010, 17:19:20

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 08-07-2010, 17:20:24

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 08-07-2010, 17:21:59

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 08-07-2010, 17:24:09

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 08-07-2010, 22:56:16

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#8 ne: 30-07-2010, 17:07:46

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 22-09-2010, 15:35:04

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 28-08-2011, 00:53:42
.....

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 28-08-2011, 01:08:23
............
« Editimi i fundit: 30-08-2011, 10:26:53 nga ρяιηcєѕs۰۰۪۫ »

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 06-09-2011, 13:52:00
Smokin' hot :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#13 ne: 06-09-2011, 14:21:08
duhet te jete ne ferr ajo....prandaj ju sugjeroj ferrin dhe jo parajsen LOL

hajde foto hajde

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 06-09-2011, 15:14:24
Smokin' hot :D

E kam pas avatar..njehere...k ur ishin size e madhe...tani mezi i shohim :d

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 08-09-2011, 11:57:48
duhet te jete ne ferr ajo....prandaj ju sugjeroj ferrin dhe jo parajsen LOL

hajde foto hajde

Nuk u duhet besuar shume fotove jo. Ato retushohen e rregullohen me ore te tera perpara se te arrijne qe te publikohen. Femrat reale me disa mangesi jane shume here me mire se keto te fotoshopuarat :D

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 08-09-2011, 11:59:36
Seriously? It's like your photoshopped!

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 08-09-2011, 12:44:15

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 08-09-2011, 12:48:11

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 01-12-2011, 18:05:18
Tatu,qenke artistike e gjalle ti mi  :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 02-12-2011, 18:33:43
ajo tjetra qe ka hapur temen thote jo pornografike , ti vuli ja paske mbeshtjell mire .... po ku e pe nudo-n te majmunet mor zot  LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#21 ne: 02-12-2011, 20:05:38
alamet foto aty lart ty te ben pershtypje majmunet  :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#22 ne: 05-12-2011, 20:13:53

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#23 ne: 05-12-2011, 20:16:11

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#24 ne: 05-12-2011, 20:19:57

Temat e fundit