Ciljeta Xhilaga Birra Tirana Commercial - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ciljeta Xhilaga Birra Tirana Commercial

Ciljeta Xhilaga Birra Tirana Commercial

· 37 · 6491

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 20-06-2010, 19:02:55
Çiljeta Xhilaga vjen së fundmi si imazh i “Birra Tirana”. Sikundër edhe shumë femra të bukura në botë, Çiljeta zgjodhi të jetë imazh i një kompanie pijesh.

Ciljeta Birra Tirana Commercial

 • Postime: 213
 • Karma: +5/-0

#1 ne: 21-06-2010, 10:47:06
cike artificiale dhe nje cike me shendoshe nga cduhet :D ;)  :P :P
birra po

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 21-06-2010, 13:01:11
shume pa lidhje

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 21-06-2010, 14:28:36
Duket sikur me barre kjo? :S..femra me kot ne toke shqipe sot per sot.. :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 21-06-2010, 15:07:16
Xhelozia Xheloziaaaaa  :D
Te na rroje birra, se Ciljeta shkon dhe do vin te tjera si ajo :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 21-06-2010, 15:09:39
Me ken edhe xheloze prej kesaj medet.. :D

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 21-06-2010, 16:46:00
O Baby po ne kete foto si te duket  :DP.s 100 mij euro kishte marre per ate reklam.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 21-06-2010, 20:57:21
Cili e mire eshte por une e kisha me shume per reklamen .... kopje e shemtuar ka lezet me pa reklamen origjinale

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 22-06-2010, 08:50:15
Reklamen e ka qare me lot, por sme pelqen aspak ky imazh qe ka prezantuar per nje vajze qe pretendon te hyje ne politike dhe te perfaqesoj vendin.  

Mgjth cuditesh teksa degjon se si e mbrojne koleget e partise se saj dhe partive te tj gjithashtu!  hmmmmm:

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 22-06-2010, 15:43:46
Misss kushedi sa femra ka neper bote qe jane ne politik, qe kane qene Modele dhe kane bere dhe foto neper revista playboy.Po qe e zonja dhe mund te behet deputete ne nje koh te afert kuidihet cfar sbehet, po deri sa e futen ne kryesi them patjeter qe zgjedhjet e ardhshme do jete nje kandidate e mundshme, shpesh here kur ikja neper koncertet qe zhvillonte PD para 1 viti, Ciljeta brohoriste me te madhe Berisha Berisha, po sma mori mendja se do u fuste ne PD, por si familje ishte e persekutume dhe dihet qe te gjitha familjet e persekutume jane me PD.Nje gje me ben shume pershtypje se pjesa derrmuese e Intelektualeve, Vipave, Doktorreve, Petagogeve, Kengetareve etj jane me PD, flas per brezin e ri.

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 22-06-2010, 21:03:49
Jo Berni une nuk pajtohem me kete menyre te berjes se gjerave.
Jane disa parime profesionale dhe morale (subjektive ne fakt keto te 2-tat, te konceptuara ndryshe nga njerez te ndryshem) te cilat nuk mund ti anashkalojme.

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 22-06-2010, 22:17:35
Nje gje me ben shume pershtypje se pjesa derrmuese e Intelektualeve, Vipave, Doktorreve, Petagogeve, Kengetareve etj jane me PD, flas per brezin e ri.

Berni, mos ia fut si kau peles tani, pa lidhje me temen... E dime qe je PD-ist i flakte, por reklama ne fjale behet per Birra Tirana, jo per PD dhe Sali Berishen!... Ka njefare kufiri edhe tifozlleku politik, si thua ti? ;)

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 22-06-2010, 23:03:57
O Syrgjo mos te vij inat ty se e di se nuk je i djatht  :P shaka eee.

Sa per ato qe shkruajta e kisha me Misss-in e nuk i thashe me ndonje qellim te keq.

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 23-06-2010, 08:33:56

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 23-06-2010, 10:56:29
Bavaria Beer Ad

Bravo Dora ;)

Ja mendo krahaso kete modelen me Cilin mendo ca kopje e shemtuar kjo e  jona  .... ketu e kisha fjalen

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 23-06-2010, 11:57:58
Nuk lam gje pa vjedhur :D
yyyyyyyyy

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 23-06-2010, 23:29:03
Per mendimin tim s'duhet te merremi dhe aq me Ciljeten por me ata qe kane bere kete reklame qe eshte nje kopje e shemtuar e origjinalit. Chilly ne fund te fundit ka bere vetem aktoren edhe se ne nje reklame si kjo do duhej nje modele dhe jo nje me ballkon XXL.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 23-06-2010, 23:43:53
Reklamen e ka qare me lot, por sme pelqen aspak ky imazh qe ka prezantuar per nje vajze qe pretendon te hyje ne politike dhe te perfaqesoj vendin. 

Mgjth cuditesh teksa degjon se si e mbrojne koleget e partise se saj dhe partive te tj gjithashtu!  hmmmmm:
Well said.

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 26-06-2010, 13:03:15
Bravo sektori i reklamava,,,paska zgjedhur mall shume te kerkuar nga meshkujt,,,ndoshta me e kerkuar se birra :D 

 • Postime: 227
 • Karma: +4/-7

#19 ne: 26-06-2010, 18:25:39
Ciljeta eshte femer ordinere. Ketej nga Perendimi asnje nuk ja hedh syt, po thuaj qe ka marr fame andej ne Shqiperi dhe e shfrytezon. Bravo i qofte per ate.

Per sa i perket reklames, dihet ai muhabet. Nuk ka me origjinalitet ne Shqiperi po jan ber njerzit si majmuna duke kopjuar vetem.

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 27-06-2010, 21:43:55
Ciljeta, sekretet e reklames se reVeç këngës dhe politikës keni ndezur një diskutim të fortë dhe te reklamat, si ndiheni?

- Ndihem me fat. Nuk jam natyrë egoiste, siç mund të jenë shumica, në kuptimin e mirë të fjalës. Mbaj mend se që e vogël më pëlqente të kërceja, të këndoja, të luaja filma. E më vjen mirë që më është dhënë fati për ti prekur ato. Ndaj them se ndihem me fat. Ndërsa politika... Unë kam studiuar për shkenca politike dhe e kam pasur si synim që të merrem me diçka jashtë fushës së artit, gjë që më ka ardhur dhe një fat i tillë, duke më realizuar dhe këtë synim.

- Ndiheni me fat apo e keni një strukturim?

- Sigurisht që dëshira ka qenë që 15 vjeçe. Në atë kohë e kam menduar se nuk do të isha një artiste gjithë jetën, por duhej të synoja dhe një tjetër kualifikim më profesional, kështu që e kam dhe më të paraprirë.

- Tashmë dhe në reklama. Sapo keni realizuar një të tillë, e cila është pritur me një lum interesimi,si ndiheni?

- Në fakt, nuk është reklama e parë për mua. Por në të vërtetë kam vite që nuk merrem me publicitete. E kam pasur si dëshirë ti rikthehem modës, nëse mund ta quajmë të tillë, gjë që më bën të ndihem mirë.

Reklama është mjaft normale, e xhiruar në plazh e, si e tillë, do të realizohet me rroba banje, ndaj dhe se kuptoj këtë debat. Ndryshimi në këtë rast është se, nëse e realizon një vajzë normale, nuk do të binte shumë në sy, ndërsa fakti se është një personazh publik (në këtë rast që jam unë), bie më shumë në sy dhe do të komentohet në forma të ndryshme. Duke parë këtë diskutim, edhe publiku e ka pritur mirë.

Vazhdimi

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 28-06-2010, 18:43:14
..Sa "Drejt" po i ecen tymi kesaj  :D :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 28-06-2010, 21:55:33
boooo ca reklame po i behet Cilit ... e paska marre persiper Berni me duket :d

#23 ne: 28-06-2010, 23:10:55
Pyes veten si do benin keta demokratet e flakte sikur Cili te ishte te Partia Socialiste... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 28-06-2010, 23:55:49
Ja pyesim Bernin cfare mendimi do kishte Spring :P

Temat e fundit