Çmendina Dublim [18+] - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çmendina Dublim [18+]

Çmendina Dublim [18+]

· 9 · 1429

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 30-07-2011, 01:02:30
Keto videot jane te forta fare. Shume banale, por prap gjeniale LOL

ÇMENDINA DUBLIM -Alpinisti

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 30-07-2011, 01:02:54

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 30-07-2011, 01:03:26

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 30-07-2011, 01:08:57
E preferuara ime LOL

Vdekja e bip bip.mp4

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 30-07-2011, 01:10:24

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 30-07-2011, 01:12:05

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 30-07-2011, 01:13:06

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 30-07-2011, 01:14:27

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 30-07-2011, 01:15:15

Temat e fundit