Debat ne nje TV shqiptare - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Debat ne nje TV shqiptare

Debat ne nje TV shqiptare

· 4 · 834

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 08-05-2019, 08:56:15

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 10-05-2019, 11:47:34
Di gje njeri kush jane keta te dy?
Kete agresivin e mendoj kur ka ndonje bisede me gruan apo femijet ne shpi!

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 10-05-2019, 12:45:18
Kemi dhe nje tjeter :D

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 10-05-2019, 12:48:38
E kam shijuar ne maksimum kete debat  :D

Temat e fundit