Dedikoni nje foto dikujt..! - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Dedikoni nje foto dikujt..!

Dedikoni nje foto dikujt..!

· 1218 · 33098

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

ne: 21-12-2009, 14:58:03
Ketu mund te dedikoni foto kujt te doni kuptohet... :D


Une kete ja dedikoj...ATIJ...qe shef nga larg...:d

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 23-12-2009, 10:45:39
Teme e bukur


 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 26-12-2009, 01:58:22

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 26-12-2009, 08:39:50
Për njërën që e kam në mendje..

 

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 26-12-2009, 14:18:52

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 26-12-2009, 14:38:38


 • Postime: 79
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 02-01-2010, 04:55:57
Per shoqen time Shejtanen....

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 02-01-2010, 09:39:11

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 02-01-2010, 17:01:26
Per shoqen time Shejtanen....thnx dude vertet shume e vecante :)

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 02-01-2010, 17:10:44
Per nje person te vecante qe me ka munguar tmerresisht keto dite.


 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 02-01-2010, 17:15:56
Dude kjo foto per ty e miqesine tone  :perqafim

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 02-01-2010, 17:21:36
Kjo per miket e mija te forumit i pershendes Mishel Kalipso Dream Kenga Miss Erehta Emira Capi dhe gocat e tjera  :perqafim • Postime: 79
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 02-01-2010, 18:51:06
Dude kjo foto per ty e miqesine tone  :perqafim

thanks Shejtane!!!

Cheers

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 05-01-2010, 22:14:14

 • Postime: 2568
 • Karma: +202/-176

#14 ne: 05-01-2010, 22:36:03
mua ma ke dedikuar kte?

 • Postime: 151
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 23-01-2010, 02:25:48
Te gjithe femrave (shqiptare, kineze, australiane etj - sidomos atyre qe u ka ngel hatri me zotin)

 • Postime: 1570
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 23-01-2010, 02:40:22
per nje person te vecant qe me te vertet e dua:P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 24-01-2010, 19:48:29
Shejtanit   :engjell:


 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 25-01-2010, 15:31:45
 :)

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 25-01-2010, 16:49:22
Shejtanit   :engjell:
thnx dear :)

kjo per ty  :perqafim

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 25-01-2010, 19:20:08
 :)  :perqafim

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 09-02-2010, 15:31:34

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 09-02-2010, 21:52:35
BaBy..

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 09-02-2010, 21:56:04

#24 ne: 12-02-2010, 22:50:12
Per ket lovely-n lart :trendafili

Temat e fundit