Fjale te urta me foto - 3 - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fjale te urta me foto

Fjale te urta me foto

· 59 · 10752

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#50 ne: 12-05-2013, 19:14:41

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#51 ne: 12-05-2013, 19:23:22

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#52 ne: 13-05-2013, 08:55:03

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#53 ne: 13-05-2013, 08:55:30

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#54 ne: 14-05-2013, 11:14:05

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#55 ne: 09-10-2013, 17:02:49

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#56 ne: 29-10-2013, 19:27:10

 • Postime: 559
 • Karma: +0/-0

#57 ne: 29-10-2013, 22:00:50


'Sometimes, we are so attached to our way of life that we turn down wonderful opportunities simply because don't know what to do with it.'

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#58 ne: 10-02-2020, 00:55:23
 

Temat e fundit