Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: 12:51
« ne: 25-05-2020, 13:57:56 »

Ari polar. Poli Veriut.
 
Postuar nga: 12:51
« ne: 25-05-2020, 13:57:23 »

Keshtu duket akulli nga lart. Republika Ceke.
 
Postuar nga: 12:51
« ne: 25-05-2020, 13:55:59 »

Shperthimi i llaves. Vullkan ne Havai.
 
Postuar nga: 12:51
« ne: 25-05-2020, 13:55:13 »

Rruge ne pyll. Rumani.
 
Postuar nga: 12:51
« ne: 25-05-2020, 13:54:29 »

Hexhaz, Arabi Saudite.
 
Postuar nga: 12:51
« ne: 25-05-2020, 13:53:45 »

Areal me fusha basketbolli dhe futbolli. Kine.
 
Postuar nga: 12:51
« ne: 25-05-2020, 13:52:57 »

Peshq dhe peshkaqene. Bahamas.
 
Postuar nga: 12:51
« ne: 25-05-2020, 13:52:09 »

Islande
 
Postuar nga: 12:51
« ne: 25-05-2020, 13:51:34 »

Para nisjes se maratones. Kine.
 
Postuar nga: 12:51
« ne: 25-05-2020, 13:50:54 »

Shkrepur ne Oslob te Ishujve Filipine