Foto fenomenale te bera me dron - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Foto fenomenale te bera me dron

Foto fenomenale te bera me dron

· 11 · 777

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

ne: 25-05-2020, 13:49:56
 

Disa pamje fenomenale anembane globit te shkrepura nga droni.

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 25-05-2020, 13:50:54
Shkrepur ne Oslob te Ishujve Filipine
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 25-05-2020, 13:51:34
Para nisjes se maratones. Kine.
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 25-05-2020, 13:52:09
Islande
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 25-05-2020, 13:52:57
Peshq dhe peshkaqene. Bahamas.
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 25-05-2020, 13:53:45
Areal me fusha basketbolli dhe futbolli. Kine.
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 25-05-2020, 13:54:29
Hexhaz, Arabi Saudite.
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 25-05-2020, 13:55:13
Rruge ne pyll. Rumani.
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 25-05-2020, 13:55:59
Shperthimi i llaves. Vullkan ne Havai.
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 25-05-2020, 13:57:23
Keshtu duket akulli nga lart. Republika Ceke.
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 25-05-2020, 13:57:56
Ari polar. Poli Veriut.
 

Temat e fundit