Foto te bera nga forumistet. :) - 5 - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Foto te bera nga forumistet. :)

Foto te bera nga forumistet. :)

· 231 · 18777

#100 ne: 29-04-2013, 20:33:32
Ah. Ok. Nuk ka qen naiher ke Drini bardhe. Ku bie ky?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#101 ne: 29-04-2013, 21:40:14
ky e ka burimin ne prizren,ven i bukur shume

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#102 ne: 29-04-2013, 21:44:41
Sa her jam la n'DRI :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#103 ne: 29-04-2013, 23:08:57
Une jam la te lumi lana per qejf

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#104 ne: 30-04-2013, 09:16:46
me duhej ta crop-ja foton

#105 ne: 30-04-2013, 15:27:18
me duhej ta crop-ja foton

Nen uje kjo?  :O

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#106 ne: 30-04-2013, 18:16:37
jo jo foto nga siper

#107 ne: 30-04-2013, 19:21:49
jo jo foto nga siper

Me ngjau sikur e ke bere nen-uje dhe thash se mos perdor dhe ti nai camera Hero.

Kjo lloj kamere te ben superhero :)

GoPro HERO3: Black Edition - Smaller, Lighter and 2X More Powerful

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#108 ne: 30-04-2013, 21:43:46
mire e ke ti po ktu vetem gur me ca koken gjen lol

#109 ne: 30-04-2013, 22:23:55
mire e ke ti po ktu vetem gur me ca koken gjen lol
:)

Duke germu ne internet gjeta njonin qe e kishte perdor ne Sarande. Puna eshte qe nuk i ka ble accessories e tjera se do ngjate me profesionale.Ky tjetri e ka i cik me interesante:Paska paska material ne YouTube ne lidhje me ket kameren Hero ne Shqiperi. Nuk e di nga e kan marre keta qe kan bere videon ose nqs shitet ne Tirane por ta rekomandoj sepse kap caste te zakonshme si psh ecje me makine, qe mund ti kthesh te jashtezakonshme me muziken e duhur. :)
Kjo kamera e fundit qe kan nxjerr incizon me 240 frames per second, qe dmth kur do ta besh filmin me avash ngjan llatar fare.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#110 ne: 01-05-2013, 13:17:51
wow qeka e papame po shof verdalle mos e gjej ktu ndryshe per 1 muj ma boj dhurate per ditlindje lol

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#111 ne: 01-05-2013, 14:38:32
Doja ta blija per vete :(  poooooo hmmmmm:

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#112 ne: 01-05-2013, 14:39:51
Por cdo gjo e imja eshte edhe e jotja ;)

#113 ne: 01-05-2013, 15:46:02
wow qeka e papame po shof verdalle mos e gjej ktu ndryshe per 1 muj ma boj dhurate per ditlindje lol

Hahah. Po kam pershtypjen se nuk arrin. I cova nji kamera nji shokut tim qe punon si kameraman ke TVSH-ja dhe cuditerisht DHL-ja ne Tiran e humbi pa gjurme. Humbi ne menyre misterioze. :) . Me vjen keq zoteri, nuk kemi informacion te metejshem ne lidhje me kete pakete. Sistemi tregon qe ka arritur ne Tirane dhe eshte dorezuar tek marresi.
*Marresi i ketij timit dmth* - se e ka marr postieri.Gerti info per ket ??

Ca info do me dit per ket King? Helikopteri shitet nja 300 dollare kshu si pun lodre. Ka dhe me te mire po aty fillojne keto qe punojne mire. I fut dhe i kamera te vogel atij helikopterit siper dhe 'voila hyp ke kulla Parisit. Ai ke video duhet ta fuste neper tynele ket helikopterin pasi eshte i vogel dhe ashtu del me bukur, jo ne fushe/pamje te hapur. Do ambjente te ngushta ne qytet.
Ja nji helikopter fillestar:

New ESKY D700 3D 6ch Helicopter First look

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#114 ne: 01-05-2013, 15:49:15
aty ku punoj une Dhl e sjell me vrap se i kena shoke lol

#115 ne: 01-05-2013, 15:54:07
aty ku punoj une Dhl e sjell me vrap se i kena shoke lol

:)
OK.

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#116 ne: 01-05-2013, 18:26:14
Doja te dija (ar drone) se videocamera ka kualitet te mire
Dhe  pyte nje here ate shokun e tvsh se me shet ca keng te vjetra me kualitet (keng shqip para vivere 90 )
I jap nje hd dhe kaq .

#117 ne: 01-05-2013, 19:34:25
Dil ne privat.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#118 ne: 02-05-2013, 11:45:02
cilesia jo e mire por ideja e buqur :p

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#119 ne: 30-05-2013, 11:54:49
pitu ime me fustan nuse LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#120 ne: 30-05-2013, 12:08:57
pitu ime me fustan nuse LOL

mjer ai qe do e kete per nuse LOL

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#121 ne: 30-05-2013, 12:45:29
Kjo te vika hakut me duket :engjell:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#122 ne: 30-05-2013, 13:11:52
mjer ai qe do e kete per nuse LOL

dhe ate rremujen pas e ka bere ajo...sa ia mbledh lodrat , shkon i hedh dhe nuk luan..thjesht do rremuje

burri?? hemmmmmm kam nje ide kush mund te jete LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#123 ne: 30-05-2013, 13:12:18
Kjo te vika hakut me duket :engjell:

kjo me kenaq shpirtin mua dhe me ka lujt ne bythe qe diten qe lindi...

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#124 ne: 30-05-2013, 13:13:52
shyqyr qee ke ..je me e lumtura ne bote

kush ka vajza boten ka :engjell:

Temat e fundit