Foto te bera nga forumistet. :) - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Foto te bera nga forumistet. :)

Foto te bera nga forumistet. :)

· 231 · 17107

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

ne: 19-12-2011, 22:00:58
Keni shansin te shpalosni talentin tuaj ne fushen e fotografise. :D
Ne kete teme, mund te postoni vetem foto te bera nga vete ju dhe mundesisht te shkruani 2-3 fjale apo ndonje koment...p.sh ku e keni bere ate foto? Apo c'titull i keni vene...apo pse ju pelqen...etc.

Jo foto te marra nga webs. e ndryshme ju lutem. :)

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 19-12-2011, 23:43:30
Kete foto e kam bere ne Prill.
Eshte ne nje vend banim malor ne Tetove.

E kam quajtur Dikur dhe Sot.

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 01-01-2012, 13:20:23
dream, je nje fotogafe e mire :D, foto te bukura ;)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 01-01-2012, 17:56:41
 :D :engjell: thnx  :perqafim

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 02-01-2012, 20:14:09
Sa te bukura keto fotot Dream  :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5 ne: 03-01-2012, 12:17:49
Une e kam bere nje veten ne paqyre,por se ve dot ketu se eshte me pulle te kuqe.... :D

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 24-04-2012, 20:15:40
Erion mund te ma shpjegosh me qart se nuk e kuptoj.

Flm

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 24-04-2012, 20:19:37
Ky admini ketu qe fle gjume kan per t'ja vjedh forumin nai dit me nai tapi fallco.

The King, shif ket foton poshte (kliko More Attachments me ngarku 6 foto pernjiher):

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 24-04-2012, 20:26:50
Ky admini ketu qe fle gjume kan per t'ja vjedh forumin nai dit me nai tapi fallco.

The King, shif ket foton poshte (kliko More Attachments me ngarku 6 foto pernjiher):

Flm plako

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 24-04-2012, 20:53:46
:) Ket Ferrarin e mba kshu kot me cu gocen ne kopesht apo jo? Nga pika A deri ne piken B.

Foto e bukur.

Tashi meqe jemi te kjo tema, un them te fillojme kritikat se kush nuk i ka bo fotot vete. Se gjysma e ketyre duken te kopjume nga Interneti.

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 24-04-2012, 21:23:58
Ose e shtrojme pytjen kshu, se duhet me e pas Shutter Speed dhe Aperture me bo nji foto si kjo siper?

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 24-04-2012, 21:47:42
Nuk kam arsye te ve foto jo te miat.
Goces i kam ble nje tjeter makin  :P

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 24-04-2012, 22:28:41
Nuk kam arsye te ve foto jo te miat.
Goces i kam ble nje tjeter makin  :P
Goca? Me jete plako  :)

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 24-04-2012, 22:42:16
 :perqafim

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#14 ne: 24-04-2012, 22:46:27
Lum si ajo qe te paska Kingo, qe tashi i jep makina.

Nuk e kisha me ty ne lidhje me fotot, me shume me ket babyGirl apo baby and me a ca mutin e ka bo emrin ket javen e fundit.
Ose eshte fotografe, ose i bi me qyl ose i ka kopju fotot.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 24-04-2012, 22:48:16
Nuk kam arsye te ve foto jo te miat.
Goces i kam ble nje tjeter makin  :P

mashalla  :engjell:

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 24-04-2012, 22:49:54
Nuk kam arsye te ve foto jo te miat.
Goces i kam ble nje tjeter makin  :P

Po mire, kessy-in po e shof po mondi ku eshte? :D

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#17 ne: 24-04-2012, 23:15:16
Daja onrre daja ,po je icik me vones ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 24-04-2012, 23:16:07
Daja onrre daja ,po je icik me vones ;)

du dhe une xhiro ktu

ku eshte ky vendi?

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#19 ne: 24-04-2012, 23:18:30
Per ty nje jav gratis  :perqafim

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 24-04-2012, 23:21:19
Lum si ajo qe te paska Kingo, qe tashi i jep makina.

Nuk e kisha me ty ne lidhje me fotot, me shume me ket babyGirl apo baby and me a ca mutin e ka bo emrin ket javen e fundit.
Ose eshte fotografe, ose i bi me qyl ose i ka kopju fotot.
Ca halli te ka kap robo?.....Nuk te rrihet rehat apo??..

Ik zhduku.

Postimet jashte teme do fshihen nga une.

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#21 ne: 24-04-2012, 23:34:23
Citim nga: ßåвʏ&мє ne 24-04-2012, 23:21:19
Ca halli te ka kap robo?.....Nuk te rrihet rehat apo??..

Ik zhduku.

Postimet jashte teme do fshihen nga une.
Mos bej mekat! :)

Talenti i radhes ne kete lemi ;)

Me tregon se si postohen fotot? :(

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#22 ne: 25-04-2012, 13:30:00
Me kete po i byll fotot

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#23 ne: 25-04-2012, 15:54:53
Kingo, ku ishte ky veni meqe ra llafi?

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#24 ne: 25-04-2012, 16:25:04
Cortona
       itali

Gara e makinave te vjetra.
Kam nje foto qe po e ve dhe mund te lexohet publiciteti.

Temat e fundit