Foto / Veshje me te bukura - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Foto / Veshje me te bukura

Foto / Veshje me te bukura

· 6 · 3096

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

ne: 23-12-2011, 10:26:31
Ketu le te vendosim foto te njerezve te ndryshem, te famshem ose jo, te cilet, sipas jush, jane veshur bukur. • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 28-12-2011, 09:46:54


 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 20-11-2012, 11:18:25

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 20-11-2012, 11:19:23

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4 ne: 20-11-2012, 13:36:37


kjo me pelqen sepse me pershtatet edhe me tipin.....sport & ekstravagante ne masen e duhur...LIKE

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 08-03-2021, 12:59:27
Veshje te brendshme

Temat e fundit