Fotografi nga shtete te ndryshme - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fotografi nga shtete te ndryshme

Fotografi nga shtete te ndryshme

· 22 · 1380

 • Postime: 163
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 07-10-2012, 17:39:43
Kulla me e madhe ne bote (Dubai)

 • Postime: 163
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 07-10-2012, 17:52:16
Perseri e njejta kulle

 • Postime: 163
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 07-10-2012, 17:59:39
Kulla naten.....

 • Postime: 163
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 07-10-2012, 19:14:19
Perseri Dubai

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#4 ne: 07-10-2012, 23:38:49
ketu  jeton ti ne maje te  kulles?

 • Postime: 163
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 09-10-2012, 00:13:32
Mishel, e ke degjuar ate fjalen; si e ema e Zeqos ne maje te thanes ?
Ne te vertete nuk jetoj ne maje te kulles, por as ne maje te thanes...jam diku nga mesi.
Me merren mend aq lart, kam frike se bie poshte, dhe sa me lart te jeshe...po re...vritesh me shume.

 • Postime: 163
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 09-10-2012, 00:21:57
Ende nuk i kam bere te 20 mesazhet.
Fale teje, po ia arrij qellimit.

 • Postime: 163
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 09-10-2012, 00:26:51
Kuvait

 • Postime: 163
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 09-10-2012, 00:29:36
Kur shkruaj mesazh, me dalin nenvizimet me te kuqe tek fjalet, nuk di sesi t'i heq.
Shpresoj qe Mishel te ma tregoje.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9 ne: 09-10-2012, 07:51:00
mos i hiq sesi heq dot. jane sugjerime per korrektime te fjalve nese ti do shkruaje anglisht.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#10 ne: 09-10-2012, 07:53:13
Mishel, e ke degjuar ate fjalen; si e ema e Zeqos ne maje te thanes ?
Ne te vertete nuk jetoj ne maje te kulles, por as ne maje te thanes...jam diku nga mesi.
Me merren mend aq lart, kam frike se bie poshte, dhe sa me lart te jeshe...po re...vritesh me shume.

pse me dukesh si i rame nga uturaku ne vogeli e ke marre fobi tashi ne pleqni

 • Postime: 163
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 09-10-2012, 19:48:54
pse me dukesh si i rame nga uturaku ne vogeli e ke marre fobi tashi ne pleqni

Mishel, sa i shkurter je ti ?

 • Postime: 163
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 09-10-2012, 19:49:38
O Mishel, po si te mos i heq, perderisa ne kete forum shkruhet shqip.
Megjithese nuk di sesi t'i heq.

 • Postime: 163
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 09-10-2012, 19:55:58
Katar (Qatar)

 • Postime: 163
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 09-10-2012, 19:58:35
Eifel

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 09-10-2012, 20:23:46

 • Postime: 163
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 09-10-2012, 20:29:16
i buqur qatari
Kam degjuar fjale te pa besueshme per Katarin. Jane keto shtetet e vogla ne ate zone qe te mahnisin.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#17 ne: 09-10-2012, 21:07:45
Mishel, sa i shkurter je ti ?

komet ne toke me arrijne pa merak

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 09-10-2012, 21:36:35
kjo ndertese eshte ne Kine

 • Postime: 163
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 10-10-2012, 17:58:26
Qenka e hatashme.

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#20 ne: 08-03-2021, 13:05:21
Kiruna, Suedi
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#21 ne: 23-03-2021, 20:02:57
Shanghai

Temat e fundit