Fotot qe ju kane lene mbresa me shume - foto/art - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fotot qe ju kane lene mbresa me shume - foto/art

Fotot qe ju kane lene mbresa me shume - foto/art

· 1337 · 56092

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 24-07-2009, 19:53:39
Postoni fotot qe me te vertete ju kane lene mnresa me shume  :perqafim
« Editimi i fundit: 12-11-2019, 14:58:35 nga M A X »

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 24-07-2009, 19:54:03
Postoni fotot qe me te vertete ju kane lene mbresa me shume  :perqafim

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 24-07-2009, 19:55:20

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 24-07-2009, 19:56:28

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 24-07-2009, 20:14:57

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 24-07-2009, 20:15:55

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 24-07-2009, 20:17:20

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 24-07-2009, 20:17:55

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 24-07-2009, 20:19:03

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 24-07-2009, 20:20:58

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 24-07-2009, 20:24:23
..s'po bej koment ne kte timen..flet nenshkrimi :D :)
 
« Editimi i fundit: 12-02-2020, 20:40:19 nga M A X »

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 24-07-2009, 20:25:35
dude..pse te terheqin keto lloj pikturash?? :)( ato qe ke postuar me lart)
per kureshtje pyes :)

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 24-07-2009, 21:01:38
a sjane te bukura??? duken si te gjalla mahnitem per fakitn se ''''sa  e madhe dhe e pafundme eshte imagjinata njerzore per te krijuar dicka te tille... :perqafim
 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 24-07-2009, 21:06:37

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 24-07-2009, 21:12:16
yess.. duken si ne boten e magjishme..:)

woowww kjo e fundit qenka fantastike..

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 24-07-2009, 21:12:47

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 24-07-2009, 21:13:46

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 24-07-2009, 21:19:29

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 24-07-2009, 21:21:10
Pergezime per temen dhe fotot Dude :)

Shume te bukura vertet

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 25-07-2009, 05:01:14

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 25-07-2009, 05:07:05

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 25-07-2009, 05:12:50

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 25-07-2009, 05:16:37

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 25-07-2009, 05:18:05

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 25-07-2009, 05:25:02

Temat e fundit