Fotot qe ju kane lene mbresa me shume - foto/art - 54 - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fotot qe ju kane lene mbresa me shume - foto/art

Fotot qe ju kane lene mbresa me shume - foto/art

· 1337 · 56089

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1325 ne: 13-12-2013, 14:26:57
ne PC te dalshin syte kallup hahahahha

ose merr shkarko nga Next i program dhe boji fotot me lekure te tendosme....a sa bukur aaa

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1326 ne: 13-12-2013, 14:29:21
hahahaa.rrofsh se me duhet per CV..me ket rast marr edhe veten me gajret  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1327 ne: 13-12-2013, 14:30:24
hahahaa.rrofsh se me duhet per CV..me ket rast marr edhe veten me gajret  :P

ke nje "Instabeaty"...download dhe boji fotot super seksi

te garanton i surrat te terheq...por jo bukuri..qe te jemi te qarte

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1328 ne: 13-12-2013, 14:36:11
ta provoj iher te rrej veten

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1329 ne: 13-12-2013, 14:37:40
rreje rreje.....ca kane ato me shume se ti

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1330 ne: 13-12-2013, 14:42:27
asigjo mi.. :D..vetem te gjatsia ma kalojn  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1331 ne: 13-12-2013, 14:55:11
e mi mire se taka kane me shume se shale

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1332 ne: 13-12-2013, 16:27:22

 • Postime: 559
 • Karma: +0/-0

#1333 ne: 24-12-2013, 16:55:47

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1334 ne: 03-02-2020, 18:14:51

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1335 ne: 10-02-2020, 00:27:31
Sot kjo
 

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#1336 ne: 08-03-2021, 11:01:11
 

 

Temat e fundit