Futbollisti prek pa dashje gjoksin e albitres... - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Futbollisti prek pa dashje gjoksin e albitres...

Futbollisti prek pa dashje gjoksin e albitres...

· 2 · 708

  • Postime: 27102
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 07-10-2010, 01:51:21
Nje çast i këndshëm jashtë programit, ka ndodhur në një ndeshje futbolli të kampionatit gjerman të Kategorisë së Dytë duke u cilesuar nga mediat vendase me shaka dhe si nje cast erotik ndonese i pavullnetshëm.

Peter Niemeyer fasst Schiedsrichterin Bibiana Steinhaus an die Brust (Hertha BSC - Alemannia Aachen)

Futbollisti Peter Niemeyer ka gabuar shënjestër dhe në vend që të vendoste dorën e tij mbi shpatullat e arbitrues femër, Bibiana Steinhaus, ai kapi diçka më poshtë... “duke qëlluar topin e gabuar”.

r.b/NOA

  • Postime: 1582
  • Karma: +12/-0
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 07-10-2010, 01:58:28
 LOL sa e fort e kishte mor malli te shkretin lol

Temat e fundit