Fytyra e Zotit apo djallit në qiell? (video) - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fytyra e Zotit apo djallit në qiell? (video)

Fytyra e Zotit apo djallit në qiell? (video)

· 2 · 1050

  • Postime: 27102
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 07-08-2011, 11:46:45
Në qiellin e Kanadasë është shfaqur një profil gjigant dhe misterioz njeriu. Profili i fytyrës është krijuar nga retë, ndërsa ka mahnitur njerëzit që e kanë fotografuar dhe filmuar atë.Një video amatore që është postuar në Youtube ka pasur qindra mijëra klikime dhe komente.

Disa thonë se është fytyra e Zotit, ndërsa të tjerë e djallit. Një gjë është e sigurt: një fytyrë e tillë nuk është parë kurrë.

OMG!!!

  • Postime: 12100
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 01-04-2012, 22:18:50
...budalliqe, keshtu thoshin edhe per kullat binjake. ^o) :D

Temat e fundit