Have you seen the rain?... - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Have you seen the rain?...

Vizitor · 281 · 18486

Have you seen the rain?...

Vizitor · 281 · 18486

ne: 12-02-2010, 23:27:29

#1 ne: 12-02-2010, 23:28:16

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 12-02-2010, 23:30:49
cfare telepatie sky sa po shikoja ca video ne utube me shi :)

The sound of rain w/o music

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 12-02-2010, 23:31:40
Chris Spheeris - Eros (Rain)

ja dhe kete te pershendes perq

#4 ne: 12-02-2010, 23:34:16
Po i degjoj... :)
I kendshem, interesant, misterioz, i frikshem tingulli i shiut kur e mendoj...

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 12-02-2010, 23:37:34
Mgjate tani ne darke e ka 1 te mire ... gjume top  :)

#6 ne: 12-02-2010, 23:37:49

#7 ne: 12-02-2010, 23:40:20

#8 ne: 12-02-2010, 23:41:16

#9 ne: 12-02-2010, 23:42:27

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 12-02-2010, 23:43:58
mund te te vjedh ndonje per avatar :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 12-02-2010, 23:44:37
qe mos te te ngelem borxh po te jap kete


#12 ne: 12-02-2010, 23:45:35
Me kenaqesine me te madhe! perq


#13 ne: 12-02-2010, 23:46:23
qe mos te te ngelem borxh po te jap kete

Po pse harxhohesh, mbaje mos te te ngelem borxh per te Reamonn ne vere... :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 12-02-2010, 23:47:26
ose kete

Billie Myers - Kiss The Rain

kiss the rain whenever you need me .. whenever I'm gone too long  ....  :)

#15 ne: 12-02-2010, 23:49:52
Keep in mind... we're under the same sky! (vargu i preferuar) :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 12-02-2010, 23:52:43
not anymore :(


#17 ne: 12-02-2010, 23:54:35
how do you mean it? ^o)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 12-02-2010, 23:58:47

#19 ne: 13-02-2010, 00:02:50

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 13-02-2010, 00:06:03

#21 ne: 13-02-2010, 00:09:45

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 13-02-2010, 00:15:05
 :)


#23 ne: 13-02-2010, 00:19:23
Thweet! :engjell:


"Mommy???"

 :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 13-02-2010, 00:20:41
yup ;)

Temat e fundit