Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 10-12-2019, 17:28:04 »

 


Sa nga ju femrat pasi keni bere make up jeni merzitur sepse nuk del keshtu si mesiper? Sepse kjo mesiper eshte e bere ne kompjuter me photoshop, ja pse!
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 10-12-2019, 17:25:53 »

 


Insta dhe realiteti (ne te djathte sigurisht) :D
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 10-12-2019, 17:22:52 »

 

Ketu kane harruar qe buzet jane te ndara LOL
Postuar nga: M A X
« ne: 14-06-2019, 11:21:21 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 14-06-2019, 11:20:04 »

 
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 04-04-2019, 08:52:57 »

E humb e une simeten naihere lol
Postuar nga: M A X
« ne: 04-04-2019, 07:04:28 »

E ke hap i teme kshu...se vazhdoje aty qe hape i tjeter? hahahaha

E njejta eshte, por faqja dyte. Me e vemendshme :P
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 03-04-2019, 13:36:53 »

E ke hap i teme kshu...se vazhdoje aty qe hape i tjeter? hahahaha
Postuar nga: M A X
« ne: 03-04-2019, 13:24:15 »