Lap-Topi MacBook ultra i hollë i Apple mund të përdoret edhe si thikë - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Lap-Topi MacBook ultra i hollë i Apple mund të përdoret edhe si thikë

Lap-Topi MacBook ultra i hollë i Apple mund të përdoret edhe si thikë

· 3 · 798

  • Postime: 409
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 26-09-2011, 13:57:42
Spo ju themi ta provoni ne shtëpi,por mund ta provoni nëse jeni vërtetë kureshtarë,ose nese kërkoni të kaloni kohën tuaj në mënyrë ekstravagante…

MacBookAirでAppleを切る。【Apple VS Apple】

Artikulli origjinal :
http://www.albpedia.info/lap-topi-macbook-ultra-i-holle-i-apple-mund-te-perdoret-edhe-si-thike.html

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 26-09-2011, 16:22:26
Endrra e cdo krimineli e bere realitet :D Arme me vete qe nuk deklarohet si arme.

  • Postime: 409
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 26-09-2011, 22:49:57
Haha, mos u qudit kur sheh ne lajme " Nje i ri ka vrare veten me nje "Macbook Pro" :D

Temat e fundit