Mrekullite e Ngjyrave - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Mrekullite e Ngjyrave

Mrekullite e Ngjyrave

· 6 · 914

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 18-08-2020, 23:01:23
 

Imazhe abstrakte te krijuara duke shperthyer nen uje konteiner me ngjyra. Autori eshte Kim Keever.

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 18-08-2020, 23:01:53
 

 

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 18-08-2020, 23:02:07
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 20-02-2021, 01:04:02
Pejsazhe te ngjyrosura
 

 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 20-02-2021, 01:04:30
 

 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 23-03-2021, 20:12:35
Ylberi dhe Rrufeja sebashku
 

Temat e fundit