Ndjenja e momentit me nje foto. - 63 - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ndjenja e momentit me nje foto.

Ndjenja e momentit me nje foto.

· 1559 · 54603

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1550 ne: 11-12-2013, 08:36:24

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1551 ne: 31-12-2013, 08:52:06

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1552 ne: 31-12-2013, 08:52:30

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1553 ne: 05-01-2014, 22:48:22
Baby shume e rende per morning duket ajo gjeja

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1554 ne: 06-01-2014, 11:22:59
Baby shume e rende per morning duket ajo gjeja
Nje cope buk e thekur me vez mi.. :D...une e pelqej sh

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1555 ne: 06-01-2014, 13:58:41
Nje cope buk e thekur me vez mi.. :D...une e pelqej sh

nga telefoni kur e pashe mu duk si Bistek....po e lehte eshte

:)

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1556 ne: 06-01-2014, 16:55:35

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1557 ne: 05-03-2021, 16:44:18
Ktu do doja te isha tani
 

 • Postime: 25428
 • Karma: +0/-0

#1558 ne: 23-03-2021, 20:08:34
Te kisha te gjitha keto tani
 

Temat e fundit