Ndjenja e momentit me nji video - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ndjenja e momentit me nji video

Ndjenja e momentit me nji video

· 88 · 5211

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

ne: 24-04-2012, 15:44:23

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 24-04-2012, 15:45:52
LOL o ti vdeksh ishalla LOL

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 24-04-2012, 15:47:19
Do vish me mu partizane ti enderrimtare?

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 03-05-2012, 20:26:05

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 03-05-2012, 20:26:42

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 03-05-2012, 20:31:07

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#7 ne: 04-05-2012, 09:45:23
Posht Sali Berisha...21 janari...

dhe me e keqja eshte se po arkivohen te gjitha ceshtjet nje e nga nje ....21 Janari eshte turpi i Shqiptarve.....edhe ata opozitaret e ndyre rrine e bejne sehir...

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 04-05-2012, 15:30:12
Pa drejtesi nuk do ket qetesi ti Mishel.
Po nuk iken ne burg nja 200 veta, nuk mund te eci para ai popull sikur nuk ka ndodhur gje.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#9 ne: 04-05-2012, 15:33:26
Pa drejtesi nuk do ket qetesi ti Mishel.
Po nuk iken ne burg nja 200 veta, nuk mund te eci para ai popull sikur nuk ka ndodhur gje.

kur do ndodhi???? thua do ndodhi ndonjehere?? une skam as besim dhe as deshire me te degjoj keta plehra...me mire futem ketu e bej qyfyre sesa te lexoj apo shoh si ngrefosen plehrat e politikes shqiptare dhe duart i kane gjithe gjak njerezish te pafajshem....kjo dhemb

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 04-05-2012, 15:36:58
Sa her ka dal Sala ne TV sot? Edhe Enver Hoxha nuk dilte kaq shpesh. :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#11 ne: 04-05-2012, 15:39:04
Sa her ka dal Sala ne TV sot? Edhe Enver Hoxha nuk dilte kaq shpesh. :)

po ku dilte enveri o njeri.....TVSH fillonte ne 6 mbasdite e deri ne 22.00 kishte TVSH....

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#12 ne: 04-05-2012, 15:42:26
Kur hypen maloku ne kale, vetem me plumb zbritet. Ket e kan thon Namik Hoti!
Ose kur e pysin "Si i shpjegon keto fotot me bllokmenet e vjeter". Un kam dal shum bukur aty - thot Sala.
Ore un nuk te pyta ate - i thot gazetari.
po prit se aty do dal - i thot Sala dhe kalon ne teme tjeter per rritjen ekonomike te vendit.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#13 ne: 04-05-2012, 15:48:57
Kur hypen maloku ne kale, vetem me plumb zbritet. Ket e kan thon Namik Hoti!
Ose kur e pysin "Si i shpjegon keto fotot me bllokmenet e vjeter". Un kam dal shum bukur aty - thot Sala.
Ore un nuk te pyta ate - i thot gazetari.
po prit se aty do dal - i thot Sala dhe kalon ne teme tjeter per rritjen ekonomike te vendit.

epo per ate i duhet heq kapelja se tregon qe eshte * dhie....jo si keta peshqit e tjere....

mjere ne thuaj pa ju andej e keni ne rregull me obamat e bushat

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#14 ne: 04-05-2012, 15:51:35
Bushi ngaqe ishte malok nga Teksasi dilte shpesh ne televizor (se kan nji sindrome keta maloket, i pelqen shume vetja) por ket Obamen rrall her e shofim. Po te pakten ne Amerik 8 vjet mund ta shofesh nji malok ne pushtet.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#15 ne: 04-05-2012, 15:52:46
Bushi ngaqe ishte malok nga Teksasi dilte shpesh ne televizor (se kan nji sindrome keta maloket, i pelqen shume vetja) por ket Obamen rrall her e shofim. Po te pakten ne Amerik 8 vjet mund ta shofesh nji malok ne pushtet.

kurse ketu po deshe e shef qe kur lind e deri vdes...qe vdekshin te gjithe keta

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#16 ne: 04-05-2012, 22:21:16
Ken Block Gymkhana Practice

Coje direkt ke minuta 3:05.

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#17 ne: 07-05-2012, 22:55:58
Guns N' Roses - Welcome To The Jungle

 • Postime: 219
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 07-05-2012, 22:58:12

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#19 ne: 08-05-2012, 09:32:34
Ken Block Gymkhana Practice

Coje direkt ke minuta 3:05.

me hapi barkun......po te kisha qene do kisha vdek pa nje pa dy LOL

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#20 ne: 15-05-2012, 20:59:53

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#21 ne: 21-05-2012, 16:02:19

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#22 ne: 27-05-2012, 20:56:19

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#24 ne: 04-06-2012, 21:13:30
Jake & Neytiri - Before the dawn

Temat e fundit