Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 12-05-2020, 12:10:44 »

 

 

 
Postuar nga: M A X
« ne: 12-05-2020, 12:09:40 »

 

Jane disa ngjyra qe syri i njeriut nuk mund t'i shohe, por ekzistojne dhe jane lulet ato qe i percojne duke u bere te duken sikur vijne nga nje bote aliene. Me aparate speciale keto ngjyra mund te fotografohen dhe te behen te dukshme dhe per syrin tone.