Ngjyra ultraviolet te lulet - Panorama

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Ngjyra ultraviolet te lulet

 Ngjyra ultraviolet te lulet

· 3 · 1188

  • Postime: 28611
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 12-05-2020, 12:09:40
 

Jane disa ngjyra qe syri i njeriut nuk mund t'i shohe, por ekzistojne dhe jane lulet ato qe i percojne duke u bere te duken sikur vijne nga nje bote aliene. Me aparate speciale keto ngjyra mund te fotografohen dhe te behen te dukshme dhe per syrin tone.

  • Postime: 28611
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 12-05-2020, 12:10:44
 

 

 

  • Postime: 1549
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 31-07-2022, 12:48:24
Mrekulli

Temat e fundit