Nje fotografi - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Nje fotografi

Nje fotografi

· 58 · 7926

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 12-06-2019, 11:54:36
Proteste ne Hong Kong.
 


PS: @lulbasha, kshu behen protestat :d

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 13-06-2019, 08:22:04
 

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 13-06-2019, 08:23:08
 

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 15-06-2019, 14:53:46
 

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 15-06-2019, 23:48:15
 :D
 

Thone qe nuk eshte ne Shqiperi

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 15-06-2019, 23:49:36
LOL
 

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 16-06-2019, 12:53:57
 

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 18-06-2019, 00:21:39
Perendim dielli ne Tirane

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 21-06-2019, 20:49:48
 

American Girl in Italy, Florence, 1951

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 21-06-2019, 20:56:56
 [ Invalid Attachment ]  
American Girl in Italy, Florence, 1951
Si jane rreshtu tere llapistat... LOL LOL

Tani nje fjale padashje te thuash quhet sexual harassment LOL LOL  dhe hyn tek lista e sex offender e nuk del me. :D :D

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 21-06-2019, 20:59:43
 

 

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 21-06-2019, 21:01:14
@SteriOtipi B  Sa lexova tani qe ajo Foto eshte teresisht reale dhe jo staged. hmmmmm: :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 21-06-2019, 21:08:56
@SteriOtipi B  Sa lexova tani qe ajo Foto eshte teresisht reale dhe jo staged. hmmmmm: :D
E di se e kam pare ne nje muze ketu ku jam dhe kur tha ciceroni qe eshte foto reale dhe jo e sajdisur te tere ja plasem gazit, :D

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 21-06-2019, 21:14:27
E di se e kam pare ne nje muze ketu ku jam dhe kur tha ciceroni qe eshte foto reale dhe jo e sajdisur te tere ja plasem gazit, :D
Pikerisht. Te The Economist ishte nje artikull dhe e permendte qe fillimisht ia kishin shenuar si foto te pregatitur.

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 21-06-2019, 21:40:29
  ^o)
 : • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 21-06-2019, 21:59:58
Diku ne Tailande
 

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 22-06-2019, 09:22:31

 • Postime: 229
 • Karma: +0/-0

#17 ne: 22-06-2019, 09:39:53
Barbare specie njeriu. :(
Krim!

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 22-06-2019, 23:20:44
 Mund të duash vendin tënd, pa dashur qeverinë tuaje.

« Editimi i fundit: 22-06-2019, 23:30:38 nga M A X »

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#19 ne: 22-06-2019, 23:47:46
E shkrepur para ca oreve :D

 
« Editimi i fundit: 22-06-2019, 23:49:14 nga M A X »

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#20 ne: 23-06-2019, 00:08:49
Prishtina nga nje kend tjeter :D
 

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 29-06-2019, 23:53:07
 :D :D :D
Te pakten kasken e ka vene. Diku ne Gjermani kjo pamje e paharrueshme  :P
 

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 07-07-2019, 01:26:06
 

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 09-07-2019, 22:25:59
 

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 24-09-2019, 14:27:30
 


Temat e fundit