Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 18-08-2020, 23:59:00 »

Porti i Bejrutit te Libanit para dhe pas shperthimit katastrofal qe shkaterroi nje pjese te kryeqytetit libanez dhe qe i kushtoi jeten qindra banoreve te ketij qyteti.
 
Postuar nga: M A X
« ne: 29-05-2020, 14:44:26 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 09-05-2020, 14:13:54 »

 Ne Itali

Postuar nga: Gjumashi
« ne: 08-05-2020, 08:40:19 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 05-05-2020, 23:52:43 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 03-05-2020, 09:19:55 »

 
Postuar nga: erlehta
« ne: 27-03-2020, 20:29:06 »

Në New Jork 🤔
 
Postuar nga: M A X
« ne: 23-03-2020, 09:03:26 »

 
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 05-03-2020, 14:24:54 »

PAVLOVSK PALACE, STATE MUSEUM & PARK  Saint PetersburgPostuar nga: erlehta
« ne: 21-02-2020, 19:35:41 »

 


😍
Se shpejti do hap embeltore u pa puna 😂