Per syte e femrave (beqare vetem) :D - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Per syte e femrave (beqare vetem) :D

Per syte e femrave (beqare vetem) :D

· 10 · 1338

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 25-04-2011, 13:09:06
Te lidhurat, martuarat, te angazhuarat dhe ato ne dashuri platonike te mos lexojne e shikojne me pertej ketij mesazhi :P

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 25-04-2011, 13:09:59

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 25-04-2011, 13:10:29

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 25-04-2011, 13:24:03
ii sa kot keta, shume fallco me duken, mashkulli i vertet ska kete trup, e mua ai i verteti me pelqen...


ua max me fal por erdha pa dashje tek kjo tema :D une jam dhe e martuar dreqin :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 25-04-2011, 13:44:11


per beqaret LOL

Keshtu me duken mua keta LOL

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 25-04-2011, 13:46:32

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 25-04-2011, 13:57:06
po ju postoj dhe dy yjet e mi dhe po iki :D
 

 

 

« Editimi i fundit: 12-05-2020, 18:32:15 nga InfoZ »

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 30-04-2011, 23:08:38
Ohu MAX..edhe ti sa i pa shpirt.. :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 30-04-2011, 23:10:58

Temat e fundit