Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 02-06-2020, 19:38:12 »

Nga neser stina e veres.
Iku e kjo pranvere. :)
Muaj te mbare
Une mbaroj për zambakët e kuq dhe karafilat. I kam marë zhardhoket nga vendlindja, por këtë vit nuk me çelën.
Postuar nga: Passion
« ne: 31-05-2020, 23:20:29 »

Nga neser stina e veres.
Iku e kjo pranvere. :)
Muaj te mbare
Postuar nga: erlehta
« ne: 31-05-2020, 19:58:32 »

 


Garten Zwerge  :D
Postuar nga: Charlie
« ne: 20-05-2020, 13:51:19 »

Pranvera mbreme ne Prishtine :D

 

 

 

 

 
Postuar nga: M A X
« ne: 19-05-2020, 20:53:33 »

 
Postuar nga: M A X
« ne: 08-05-2020, 14:15:01 »

Pranvera ne Graz te Austrise
 

Postuar nga: M A X
« ne: 06-05-2020, 00:02:36 »
Fotografite me te bukura nga stina e pranveres.