Pranvera ne foto - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pranvera ne foto

Pranvera ne foto

· 7 · 1291

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 06-05-2020, 00:02:36Fotografite me te bukura nga stina e pranveres.

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 08-05-2020, 14:15:01
Pranvera ne Graz te Austrise
 

 • Postime: 28586
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 19-05-2020, 20:53:33
 

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#3 ne: 20-05-2020, 13:51:19
Pranvera mbreme ne Prishtine :D

 

 

 

 

 

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 31-05-2020, 19:58:32
 


Garten Zwerge  :D

 • Postime: 229
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 31-05-2020, 23:20:29
Nga neser stina e veres.
Iku e kjo pranvere. :)
Muaj te mbare

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 02-06-2020, 19:38:12
Nga neser stina e veres.
Iku e kjo pranvere. :)
Muaj te mbare
Une mbaroj për zambakët e kuq dhe karafilat. I kam marë zhardhoket nga vendlindja, por këtë vit nuk me çelën.

Temat e fundit