Prishtina pranvere 2021 - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Prishtina pranvere 2021

Prishtina pranvere 2021

· 4 · 142

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 23-03-2021, 08:48:09
Keto jane disa foto nga qyteti i Prishtinës këto ditet e para te pranverës.
 

Fotot janë publikuar fillimisht e subreddit r/Kosovo
 

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 23-03-2021, 08:48:44
 

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 23-03-2021, 08:49:38
 
 
 

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 23-03-2021, 08:50:14
 

Temat e fundit