Secili njeh dike qe ha keshtu 🤣 - Panorama

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Secili njeh dike qe ha keshtu 🤣

 Secili njeh dike qe ha keshtu 🤣

· 4 · 905

  • Postime: 28611
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 27-03-2019, 20:03:29
 
« Editimi i fundit: 08-05-2020, 19:05:18 nga M A X »

  • Postime: 253
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 27-03-2019, 20:10:23
Korbe .....LOL

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#2 ne: 27-03-2019, 21:22:11
Waaaaaaa😲😲

  • Postime: 253
  • Karma: +0/-0

#3 ne: 27-03-2019, 21:40:32
Une s'njoh asnji se do kisha vdek nja 7 here pa shkeputje na vendi lol

Temat e fundit