Shqiptari si sheiku - 50 mije euro kengetares (VIDEO) - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shqiptari si sheiku - 50 mije euro kengetares (VIDEO)

Shqiptari si sheiku - 50 mije euro kengetares (VIDEO)

· 3 · 870

  • Postime: 1162
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 04-08-2013, 05:19:25
Shkurte Gashi 2012 per Islam Koriten

Në një video në kanalin youtube shihet se si në një dasmë tek shqiptarët, një këngëtare me emrin Shkurte Gashi merr plot para nga një person që i rri afër, por edhe dasmoret tjerë që gjuajnë para si të ishin ‘bonbona’. /LajmeFlash.net/

  • Postime: 1162
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 04-08-2013, 05:24:07
Me te vertete dy gjera nuk kane fund; universi dhe budallalleku!

  • Postime: 1162
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 08-10-2013, 22:55:43
Këngëtarin Aziz Murati mbulojnë me euro e dollarë në Haraçinë (Video)


Aziz Murati te Xhemallart

Temat e fundit