Svalbard Satellite Station - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Svalbard Satellite Station

Svalbard Satellite Station

· 2 · 834

  • Postime: 28585
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 18-08-2020, 23:13:34
 

Foto te bera ne ishullin norvegjez Svabald, por qe duket sikur jane marre ne nje bote tjeter.

  • Postime: 28585
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 18-08-2020, 23:14:20
 

 

 

Temat e fundit