Talenti i futbollit 9 vjeçar nga Prizreni - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Talenti i futbollit 9 vjeçar nga Prizreni

Talenti i futbollit 9 vjeçar nga Prizreni

· 1 · 1086

  • Postime: 2648
  • Karma: +67/-6
  • Gjinia: Mashkull

ne: 23-05-2011, 13:06:44
Shiqojeni pasardhesin e Messis :)
...........
Interesimin për talentin shqiptar nga Prizreni e konfirmon trajneri, njëkohësisht edhe menaxheri i Yllit, Sead Gorani. Ekskluzivisht për portalin Indeksonline, Gorani deklaroi për interesimin e klubeve të njohura. “Ylli është një talent i rrallë në Kosovë. Tanimë dy klubet europiane, Benfica dhe Valencia kanë shprehur interesim qe ti kenë shërbimet e tij. Por, gjithçka rreth të ardhmes së Yllit do të vendoset pas turneut ndërkombëtar, për grupmoshat e reja, që do të mbahet në qytetin e Barcelonës, në dhjetor të këtij viti”, tha Gorani. Ai po punon shumë me Yllin.

Edhe Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Fadil Vokrri ka shprehur interesim që të bëhet menaxher personal i sulmuesit 9 vjeçar, konfirmon menaxheri aktual, Gorani i cili ka kontratë 10 vjeçare me talentin. “Po, është e vërtet se kryetari i FFK-së ka shprehur interesim për sulmuesin. Por ai tanimë është nën administrimin tim. Para disa muajve unë kam nënshkruar kontratë 10 vjeçare me Yllin” përfundon Gorani./indexonline.net
...............
ylli jennifer

Temat e fundit