Tradita Dasmash Shqiptare Video ! - Panorama

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tradita Dasmash Shqiptare Video !

Tradita Dasmash Shqiptare Video !

· 30 · 11463

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 16-05-2007, 07:26:44
Ketu ne kete video keni nje potpuri popullore te shqiperise se mesme.

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 16-05-2007, 07:45:14
Kurse te kjo video meposhte eshte dasem taman,po u shkriva duke qesh kjo si Nusja dhe Dhendri bejn si kalamaj,nusja syrin e paska tel haha ca gallate shikone vete per me shume.
Video diku nga shqiperia eshte po se di se cfar vendi.

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 16-05-2007, 18:13:58
LOL LOL ne disa momente me pelqyen,po ne disa momente te tjera ai dhendri bente si i pritur me tulle LOL ndersa ajo goca sikur kishte vdekur per tu martuar LOL mendoj se ne dasma duhet ruajtur deri ne nje fare mase serioziteti nga ana e nuses dhe e dhendrit,te pakten nga ne shqiptaret :)

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 12-11-2007, 11:52:16
Ne këtë teme do vendos disa video, se si bëhen dasmat ne vende të ndryshme si Shqipëri, Kosove e vende te tjera Shqiptare !

Marrja e Nuses Zakon ne shqiperin e Mesme,se te jugut dhe veriut nuk e di.

« Editimi i fundit: 12-11-2007, 11:58:41 nga M A X »

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 12-11-2007, 11:54:25
Dasem e Shqiperise se Mesme

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 12-11-2007, 11:58:34
Dasem Kosovare

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 12-11-2007, 11:59:47
Dasem Tiranse

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 12-11-2007, 12:01:00
Dasem Librazhdiote

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 29-11-2007, 21:16:17
lool e kan si tradit kto nga Librazhdi qe te vishet dhendri me ato patallona? ahahaahaha fustani nuses kot fare dhe vendin ku e kan bo boh bohh.

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 29-11-2007, 21:29:20
ku bie Librazhdi se harrova  :-[


edhe un kur ta baj dasmen do jua vej ktu :P

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 29-11-2007, 22:04:57
ku bie Librazhdi se harrova  :-[ 

Nuk e di nga bie Librazhdi apo ben vete :D nuk eshte me shume se 15 km larg nga Elbasani.

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 29-11-2007, 22:11:43
Nuk e di nga bie Librazhdi apo bën vete :D nuk është me shumë se 15 km larg nga Elbasani.

Tani e mora vesh, pyeta mamin :D e dija por s'po me kujtoheshe LOL

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 29-11-2007, 22:17:51
Mua me pëlqen shumë kjo dasma... incizimi është super i mirë dhe e ka bërë dasmen akoma me te bukur.. prandaj videografia është shumë e rendsishme ne një dasëm ;)

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 29-11-2007, 22:46:52
shum incizim i bukur me tevertet i ksaj videos qe ke postuar crystal tears. Kto duken si spanjoll. Sa mir do ishte sikur dhe ene shqipri te ekzistonte ndonje kameraman kaq i mir....un rrezik do mar ndonje profesionist nga kanadaja ahaha si kam shum besim atyre ne shqipri

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 29-11-2007, 23:31:30
Se marr vesh ca kuptimi ka qe robt ven dasmat e tyre ne YouTube?!!

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 30-11-2007, 02:41:19
Se marr vesh ca kuptimi ka qe robt ven dasmat e tyre ne YouTube?!!

MAX mos te kishin ven ato dasmat neper YouTube s'do ishte hapur kjo teme :P

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 30-11-2007, 03:20:07
Se marr vesh ca kuptimi ka qe robt ven dasmat e tyre ne YouTube?!!

heheh dakort me ty
konkurim siduket...kush ka bo dasmen me te bukur...

 • Postime: 267
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 30-11-2007, 04:20:24
obobo ca na filluate konkurs kush krahine ka dasmat me te bukura??? e mir mir pastaj ja te gjeje nje dasem nga jugu se me duket jua marrim neve kemi me shume tradita te pandryshuara dhe origjinale   :P :P  lol

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 30-11-2007, 06:04:49
Ajo dihet qe Tironsit kane lind per qef ....keshtuqe dhe dasmat doemos i kemi me te bukura ....
Nuk po flas per dasma te bera ne tirane por dasma te organizuara nga Tironsa :D

 • Postime: 267
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 30-11-2007, 06:23:31
aman shiko edhe vallen progonishte qe eshte ajo me e perdorura vine nga cameria.pa le te tjerat.ne edhe sote ju beni hip hopa edhe popa ne bejme dasme e popullore.

#20 ne: 15-03-2008, 20:07:50
mos mor sa paskeni pire ju....lat nam me keto traditat tona po qeshin te tere ketu.....po jemi ne 2008 O POPULL....

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 28-03-2008, 17:14:19
mos mor sa paskeni pire ju....lat nam me këto traditat tona po qeshin te tërë këtu.....po jemi ne 2008 O POPULL....

E pire qenke ti me duket, me keto budalliqet qe ke shkruar  ;)

 • Postime: 267
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 11-05-2008, 06:54:08
mos mor sa paskeni pire ju....lat nam me këto traditat tona po qeshin te tërë këtu.....po jemi ne 2008 O POPULL....
ti qenke fyell fare o njeri i humbur.flet kot pa kuptim si makin pa rrota merr rrugen.ik o grris ate pas se na merzite.

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 20-06-2008, 10:56:01
shume te mira keto video sidomos ajo Kosovarja pu pu pu,u bukur shume :engjell:

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 16-02-2010, 19:42:55
aman shiko edhe vallen progonishte qe eshte ajo me e perdorura vine nga cameria.pa le te tjerat.ne edhe sote ju beni hip hopa edhe popa ne bejme dasme e popullore.

Po pikerisht ne jo vetem qe i mbajme vallet e krahines sone por dime ta tundim dhe me te tera vallet e kenget e krahinave te tjera ...aman o se kemi lind per qef ne Tironsit ore :D

Temat e fundit